Gateri, galdniecības u.c.
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
autors: Artūrs Greidāns
» 24 Februāris 2017 12:17
2
Ja kādam nepieciešama kvalitatīva virtuves iekārta vai kāpnes, varu ieteikt https://up-mebeles.lv! Strādā ātri, kvalitatīvi! Lasīt vairāk..(0)
Uzņēmums izgatavo ļoti kvalitatīvu un dabai patīkamu produkciju. Cenas ir ļoti apmierinošas. :) Andris B Lasīt vairāk..(0)
Uzaicina uz parrunam, piedava macities, macos pusdienu, pajauta vai viss patika un vai apmierina, atbildu pozitivi, un tad pasaka ka jasak stradat tad un tad un ari tad noslegs ligumu, bet nomacos vel pusdienu, un tad veselu dienu, pec ka pazinjo ka man rit ir brivs un nakoshaja diena pat nepietiek drosmes piezvanit un pateikt ka tomer ne, bet atra.. Lasīt vairāk..(0)
Savajadzējās oša koka grīdlīstes parketa grīdai. Ierodoties tur, iepriecināja plašais piedāvājums, kas gatavots viņu pašu ražotnē no mūsu pašu Latvijas koka. Patika arī laipnā apkalpošana un kompetence šo izstrādājumu tālāk apstrādes jautājumos. Lasīt vairāk..(0)
Esmu savulaik nedaudz piegādājis šim uzņēmumam mūsu Latvijas cēlkoksni (ozols, osis). Visu darījuma gaitu - uzmērīšanu un samaksu atceros kā ļoti korektu. Sadarbības laikā novēroju, ka šajā rūpnīcā ievērojamos apjomos tiek ražoti ozola un oša parketa grīdas dēlīši augstā kvalitātē. Prieks, ka Latvijā ir un sekmīgi darbojās šis un tam līdzīgi uzņēmu.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Expresspasts
2020-06-26 14:58:28
Самое ужасное обслуживание! Посылку жду уже 2 недели, ДВЕ!!! Каждый день звоню с вопросом - когда уже наконец получу посылку, каждый день слышу один и тот же от..
Aboutyou
2020-06-22 10:02:42
Esmu ļoti apmierināta ar visām precēm, kuras esmu saņēmusi no interneta veikala Aboutyou! Visas preces ir kvalitatīvas! Anete