Zāģētavas un gateri (6) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
Uzņēmums izgatavo ļoti kvalitatīvu un dabai patīkamu produkciju. Cenas ir ļoti apmierinošas. :) Andris B Lasīt vairāk..(0)
Šis ir viens no lielākajiem (ja ne pats lielākais) uzņēmumiem - darba devējiem tuvākajā apkaimē. Lai arī tā darbības profils nav viens, bet ir vairākas nozares, tomēr atsauksmi ievietoju zem sadaļas Kokapstrāde, jo tā, cik zinu, ir viņu pirmsākums. Prieks, ka mums ir šādi uzņēmumi, kas dod darbu tik daudziem cilvēkiem, attīsta infrastruktūru, moder.. Lasīt vairāk..(0)
Šis ir kārtīgs darbarūķis, godīgs un mērķtiecīgs cilvēks, kuru pazīstu jau sen. Viens no retajiem, kas tur savu ražotni dziļos laukos, par spīti neērtībām šajā sakarā. Vienmēr korekta taras kluču uzmērīšana un noteikta apmaksa. Ja nevarēs samaksāt ātri, tā arī pateiks, ka nedaudz jāpagaida. Tas rada uzticību un cieņu. Lasīt vairāk..(0)
Uzņēmumu vada nopietni un mērķtiecīgi cilvēki. Malači, ka eksportē lielu pievienoto vērtību, ražojot frēzbaļķu guļbūves. Lasīt vairāk..(0)
Ļoti atsaucīgs uzņēmums!Kaut uzņēmums pastāv tikai 1.gadu tas jau ir spējis ielauzties Vācijas, Lietuvas u.c. valstu tirgū ar savu produkciju.Selko Energy koncentrējas tieši uz lapukoku palešu ražošanu.Vienmmēr ir laikā veikts pasūtijums! Atrodas Jēkabpils novadā,Ābeļu pagastā.Ir liels sortiments. Lasīt vairāk..(0)
Sakarīgs, atsaucīgs kantoris. Var pasūtīt visvisādus kokmateriālus, dažādos izmēros un sausuma pakāpēs. Parasti pie manis pasūtītā apjoma ir bijis drusku vairāk kvadrātmetru (materiāla). Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..
Circle K, ADB Gjensidige, AZ Eksper..
2020-09-17 19:05:37
Šī sūdzība konkrēti ir par trīs uzņēmumiem: Circle K, ADB Gjensidige Latvija un AZ Eksperts. Lieta tāda, ka 6.augustā iebraucu Circle K Iļģuciems automazgātavā..