Mežsaimniecība, kontrole
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Man vajadzēja veikt auditu, konsultācijas un robežu precizēšanu dabā vairākiem meža īpašumiem un šai lietai sarunāju Jāni. Patīkami sadarboties - ļoti gudrs, praktisks un atsaucīgs cilvēks. Lasīt vairāk..(0)
autors: Edgars Līcis
» 24 Aprīlis 2013 15:15
1
Tikko noslēdzām darījumu ar šo vīru un viņa brigādi. Darbus paveica ļoti ātri un labā kvalitātē. Arī samaksas apjoms bija ļoti sakarīgs. Prieks skatīties kā strādā īsti profesionāļi. Lasīt vairāk..(0)
Bieži staigājot pa mežiem, redzu, kā tomēr tie rūpējas par savām platībām un infrastruktūru. Protams, izcērt arī diezgan daudz, kā varētu likties nespeciālistam, taču platības ir sakoptas, izcirstais atjaunots, ceļi sabūvēti un grāvmalas izpļautas. Visu cieņu šādai saimniecībai! Lasīt vairāk..(0)
Varu uzteikt virsmežniecības darbiniekus. Jau daudzu gadu garumā periodiski tur kārtoju lietas. Tie ir cilvēki, kam patiešām rūp mūsu Latvijas meži, bet kas tajā pat laikā iesaka arī labākos izstrādes un kopšanas risinājumus. Lasīt vairāk..(0)
Šis kungs man palīdzēja sataisīt papīrus meža kopšanas projektiem. Ja nebūtu saticis, gan jau būtu palaidis garām šo iespēju. Kā izbijis mežsargs, var ļoti labi nokonsultēt un arī dabūt vajadzīgo informāciju. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Skaistie skatu aģentūra
2020-07-14 23:36:38
Liels paldies par ekskursiju uz Nemunas deltu. Teicami organizēta un interesanti apskates objekti! Raimonda
Bite
2020-07-09 17:35:09
No personīgās pieredzes iesaku nekad neslēgt līgumu par pakalpojumu sniegšanu vai ierīču pirkšanu ar šo kompāniju. Pēc 10 gadiem man ir pretīgi. Nerunājot par ..