Energoresursi un ūdens
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Patik klientu apkalposana,labas atsauksmes, strāda pozitivi! Klavs Snikeris Lasīt vairāk..(0)
Vai esiet mēģinājuši sazvanīt Latvenergo klientu apkalpošanas tālruni 80200400? Murgs! Patiesībā- necieņas pilna ņirgāšanās par klientu. Lai ceturto dienu klausītos balsī,kura vēsta, ka ir izveidojusies gara rinda un lai piezvana vēlāk- tur vajag stiprus nervus. Vai tiešām pie tās milzīgās peļņas,kuru klienti nodrošina šim uzņēmumam, nav iespēj.. Lasīt vairāk..(1)
Vakar gadījās jocīga situācija ar elektrību. It kā visus strāva bija, bet gaterī nevienu 3 fāzu motoru nevarēja palaist. Kad vakarā pārliecinājos, ka vaina nav manos tīklos, bet ārējos, pieteicu bojājumu uz centralizēto tālruni un visu precīzi aprakstīju. Apmēram pēc stundas redzu, ka pazūd gaismas, tad pēc brītiņa uzrodas. Pārbaudu - viss strādā k.. Lasīt vairāk..(0)
Jau kopsh marta pa dienu turu atveertu logu pa dienu araa silts bet Jeekabpils siltums apkuri griezz tik uz pilnu klapi taa jau paarmaksaajam vinjiem divas reizes bet shiem nepietiek.Nebriinos ja vasaraa veel kurinaas. Gintz Lasīt vairāk..(1)
autors: Māris
» 12 Marts 2013 18:45
1
Pārsteidzoši pozitīva pieredze ar uzņēmumu Rīgas Siltums! Aizvakar dzīvoklī bija neizturams karstums, radiatoriem nevarēja pielikt roku un visu dienu bija jātur vaļā logi. Piezvanīju uz RS Klientu palīdzības dienesta Diennakts bezmaksas tālruni, kur piefiksēja manus datus un teica, ka nosūtīs darbinieku pārbaudīt. Pēc ~ 3h (tā bija svētdiena!) ier.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Bestsecret
2021-04-30 16:55:43
Nu jau vairāk kā 3 mēnešus iepērkos vācu apģērbu, apavu un aksesuāru internetveikalā Bestsecret. Ļoti bieži, gandrīz katru nedēļas nogali piegāde pirkumiem virs..
Amsver Krasta
2021-04-30 14:49:42
Ļoti nekvalitatīvs serviss. Ielika pārkingus, bet bamperi un apšuvumu salika atpakaļ ļoti nekvalitatīvi. Artis