Patik klientu apkalposana,labas atsauksmes, strāda pozitivi! Klavs Snikeris Lasīt vairāk..(0)
Vai esiet mēģinājuši sazvanīt Latvenergo klientu apkalpošanas tālruni 80200400? Murgs! Patiesībā- necieņas pilna ņirgāšanās par klientu. Lai ceturto dienu klausītos balsī,kura vēsta, ka ir izveidojusies gara rinda un lai piezvana vēlāk- tur vajag stiprus nervus. Vai tiešām pie tās milzīgās peļņas,kuru klienti nodrošina šim uzņēmumam, nav iespēj.. Lasīt vairāk..(1)
Vakar gadījās jocīga situācija ar elektrību. It kā visus strāva bija, bet gaterī nevienu 3 fāzu motoru nevarēja palaist. Kad vakarā pārliecinājos, ka vaina nav manos tīklos, bet ārējos, pieteicu bojājumu uz centralizēto tālruni un visu precīzi aprakstīju. Apmēram pēc stundas redzu, ka pazūd gaismas, tad pēc brītiņa uzrodas. Pārbaudu - viss strādā k.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..
Circle K, ADB Gjensidige, AZ Eksper..
2020-09-17 19:05:37
Šī sūdzība konkrēti ir par trīs uzņēmumiem: Circle K, ADB Gjensidige Latvija un AZ Eksperts. Lieta tāda, ka 6.augustā iebraucu Circle K Iļģuciems automazgātavā..