Komunālie pakalpojumi
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Kopā ar kolēģi no mūsu novada komunālā uzņēmuma bijām pieredzes apmaiņā uz šo uzņēmumu. Patīkami pārsteidza viņu ieviestā sistēma, kārtība un kvalitāte, no kā vislielākie ieguvēji ir pirmkārt jau iedzīvotāji. Bija sajūta, ka esam kādā no attīstīto valstu komunālajiem uzņēmumiem. Domāto pāris stundu vietā sabijām tur dienas lielāko daļu, jo uzņēmuma.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Vilis
» 31 Oktobris 2013 18:29
1
Šodien saņēmos, pazvanīju un pateicu lielu paldies mūsu apsaimniekotājam Lāču nami par operatīvo darbību jumta bojājumu novēršanā. Jau nepilnu gadu, kopš ir jaunā valde, Lāču nami izskatās un arī darbojās kā profesionāls apsaimniekošanas uzņēmums. Solīja uz gada beigām apkopot uzkrājumu fondu, cerams, ka nenāksies vilties!!! Lasīt vairāk..(0)
autors: astra
» 5 Maijs 2013 22:29
1
Ziemā vai vasarā ātri ierodas, lai novērstu visas ķibeles, jebkura pakalpojuma noteikumi un izcenojumi tiek saprotami izskaidroti un bieži profesionāļu palīdzība izrādās ātrāka un lētāka, nekā pašdarbošanās. Lasīt vairāk..(0)
Gribu uzteikt šī apsaimniekotāja darbu Pils rajonā. Kur citur vēl novērot tik aktīvu strādnieku kustību jau no paša rīta, savlaicīgi notīrītu sniegu, nopļautu zāli u.tt.? Arī reaģēšana uz bojājumiem vai kādiem traucējumiem ir momentāna. Lasīt vairāk..(0)
Šķiet, ka esot kooperatīvā, nauda tiek izlietota efektīvāk, nekā sametot kopējā katlā. Šajā kooperatīvā regulāri tiek sniegtas atskaites par naudas izlietojumu un kopīgi izlemti tālākie mērķi. Ir paveiktas tiešām reālas lietas. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Skaistie skatu aģentūra
2020-07-14 23:36:38
Liels paldies par ekskursiju uz Nemunas deltu. Teicami organizēta un interesanti apskates objekti! Raimonda
Bite
2020-07-09 17:35:09
No personīgās pieredzes iesaku nekad neslēgt līgumu par pakalpojumu sniegšanu vai ierīču pirkšanu ar šo kompāniju. Pēc 10 gadiem man ir pretīgi. Nerunājot par ..