Nomas, īres pakalpojumi
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Uzmanīties no Individuāla komersanta "V.J. Auto" (LV48502011520) kuru pārstāv Jānis Jegers (tel.num. 27132554) cilvēks iznomā telpas, paraksta nomas līgumu, un pēc kādā mēneša nemaksā par īri ! katru nedēļu "stāsta" kā - "šodien es visu apmaksāšu".... un nekā nenotiek jau pāris mēnešus. sadarboties negrib, ka arī iznomāja telpu apakšnomniekiem! .. Lasīt vairāk..(0)
gribēju padaīties ar savu jauno dzīvesvietu! nessen ievācos barona 109 daudzīvoku kompleksā! vispār ja kāds meklē dzīvokli iesaku meklēt šeit! šeit ir skaisti lēti un laba atieksme! Aldis Lasīt vairāk..(0)
Uzmanieties no nomnieka Martinsona Mārtiņa un Kristīnes Martinsones. Izdemolē dzīvojamās telpas, rīko skaļas viesības, neievēro līguma nosacījumus un piesavinās mantas. Kā arī krāpjas ar naudu, nemaksā un bojā skaitītājus lai viltotu rādījumus. Nomnieks Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Expresspasts
2020-06-26 14:58:28
Самое ужасное обслуживание! Посылку жду уже 2 недели, ДВЕ!!! Каждый день звоню с вопросом - когда уже наконец получу посылку, каждый день слышу один и тот же от..
Aboutyou
2020-06-22 10:02:42
Esmu ļoti apmierināta ar visām precēm, kuras esmu saņēmusi no interneta veikala Aboutyou! Visas preces ir kvalitatīvas! Anete