Отвратительное обслуживание! Куда смотрят люди,когда набирают на работу таких недалеких работников?Постоянно кого-то нет на месте! Человек,который выдает посылки ВСЕГДА отсутствует!!! Работают очень медленно,огромные очереди! Люди проходят по чужим номеркам,после чего возникают проблемы. Хамят,присутствует национализм! На просьбу объяснить срываютс.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Ivars
» 17 Marts 2015 09:05
1
1
Sūtījums izsūtīts no pārdevēja un jau divu nedēļu laikā bija manā pastkastītē. Venipak kurjers piegādāja uz vēlamo vietu. Lasīt vairāk..(0)
Kārtējo reizi pārliecinājos, ka Latvijas pastu pārmaiņas nav skārušas.Nesaņemot sūtījumu devos uz pasta nodaļu,taču pasta darbinieces tikai raustīja plecus un par sūtījumu neko nezināja. Arī paziņojums, ka pienācis sūtījums netika saņemts. Saprotu, ka ir pirmssvētku laiks, taču 15 dienas nesaņemt sūtījumu tepat Latvijas robežās ir vienkārši nekore.. Lasīt vairāk..(0)
Ar šo pasta nodaļu man atsaucas lielākoties negatīvais. Katru reizi tur ienākot jāsastopas ar laikam ar dzīvi neapmierinātām darbiniecēm, kuras ar savu attieksmi var sabojāt visu dienu. Kad pasta nodaļā ienāca man adresēta sīkpaka, ar lielu novēlošanos, es saņēmu ATKĀRTOTU paziņojumu par tās pienākšanu, lai gan pirmais paziņojums manā pastkastē neb.. Lasīt vairāk..(0)
Vēlreiz paldies par svarīga un ļoooti gaidīta pasta sūtījuma operatīvu saņemšanu! Atsaucīgas un laipnas darbinieces! Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
amanti.lv
2021-03-01 09:00:03
Majas lapa nav konfigurēta lai atstāt komentārus pasūtījumam. Uzrakstīju komentāru gravējuma lauka - viņi to iegravēja!!! Es biju šokā! Uz telefonzvaniem neatbi..
Capital
2021-03-01 08:59:00
Ar nožēlu vēlos izcelt, ka Capital uzskata, ka piedalīties video karšu piedāvājuma straujajā kritumā ir adekvāta komercprakse un, ka prasīt no patērētājiem trīs..