Dažādi
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
autors:
» 5 Oktobris 2014 20:46
1
Pirms gada pasmīkņāju par šī cilvēka mērkaķošanos viņa video blogā. Kārtējais tirliņš, kas alkst popularitāti. Vairāk par pazvaigāšanu par Regīnu Devīti un Dūli, viņš neatļāvās. Kad uz "paklāja" parādījās Godmanis, Šlesers un cienījams cilvēks, Anrijs Matīss, es savas domas mainīju. Tur vajag dūšu un uzdrīkstēšanos lai dabūtu no šiem ļaudīm civili.. Lasīt vairāk..(1)
Tomēr visam ir savas robežas... Izlasīt var pēc šīs saites: https://www.draugiem.lv/user/1124928/blog/?p=12448250 Lasīt vairāk..(0)
autors: Rudīte
» 15 Maijs 2013 14:18
1
Atkal mūsu pilsētas aktīvists Sprukta kungs atradis jaunu mērķi ,lai darbotos.Šoreiz tie ir pilsētas bezpajumtnieki.Varu piekrist ,ka metodes ar kādām darbojas šis kungs dažam liekas nekorektas,bet viņš vismaz DARA,NE TIKAI FILOZOFĒ PAR PILSĒTAS AKTUALITĀTĒM.Šādi darbojoties viņš pievērš sabiedrības un pilsētas vadības uzmanību problēmai ,kas jāri.. Lasīt vairāk..(0)
autors:
» 12 Aprīlis 2013 02:40
1
Atceros viņu no skolas laikiem, "kunga dūšā", vingrojot uz pievilkšanās stieņa. Pirmie iespaidi visspilgtākie :-D Tam džekam ir iekšā. Nākamoreiz jau redzu viņu Dāvida šovā. Ass, tiešs, aizstāv savu viedokli, brīžiem radikāls, nacionālie uzskati prevalē pār visu citu un brīžiem iet pretī loģikai, bet tur savu pozīciju dzelžaini. Tādu viņu redzu ar.. Lasīt vairāk..(0)
Vienkārši apbrīnojama pieredzējuša uzņēmēja, cienījama cilvēka gados necieņa pret savu pilsētu, ārkārtīgs slinkums sūnciemiešu stilā. Mēslu kaudzi no savas teritorijas pašķūrējam pāris metrus tālāk, prom no savām namdurvīm. Apbrinojama aprobežotība Pormaļa ielā 20!!! Zanda Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Vision express optikas centrs, Daug..
2021-04-21 10:50:42
Gaidiju ārpus veikala uz ielas, kad drīkstēs ienākt. Ienacu. Uzsāku izvēlēties brilles, taču pēc apmēram 10 minutēm rupja pārdevēja mani izdzina, argumentējot a..
Xnet
2021-04-15 09:59:35
Labdien! Vēlētos padalīties ar pieredzi, par veikala Xnet nekompetenci orientācijā uz klienta vēlmēm. Tika nolemts iegādāties preci ar cerību to iegūt līdz ko..