Sadzīves iepirkšanās
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Большое спасибо за грамотную организацию обслуживания клиентов! Приобретали товар через rdveikals.lv ,приехали на базу ,за заказом , была очереди ,но 1 .легко найти(есть указатели) , 2. удобные места для парковки, 3. WC для клиентов, 4. Кофейный аппарат (цена 0.60 cent.) 5. При обслуживании работник учитывает возрат и положение клиента (бе.. Lasīt vairāk..(0)
Ar nožēlu vēlos izcelt, ka Capital uzskata, ka piedalīties video karšu piedāvājuma straujajā kritumā ir adekvāta komercprakse un, ka prasīt no patērētājiem trīs reizes lielāku cenu nekā ražotāja rekomendēto cenu (MSRP) ir samērīgi. Capital, atšķirībā no citiem pasaulē atpazīstamiem un tirgū respektētiem uzņēmumiem, nekaunās klaji censties izspie.. Lasīt vairāk..(0)
Veicu pasūtījumu 1a.lv internetveikalā 10.01.21. piegādei ar kurjeru, attiecīgi nākošajā darba dienā saņēmu apstiprinājuma e-pastu ar ziņu, ka pasūtījums tiek "gatavots". Kā piegādes datums tika norādīts 01.02.21. Attiecīgi, pieņemot, ka ir epidemioloģiskie ierobežojumi, potenciāli liels pasūtījumu skaits u.t.t., nekādu iebildumu nebija. Starp min.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Liene Avotiņa
» 21 Oktobris 2020 12:40
1
Iepirkos pirmo reizi gabi.lv , ļoti ērti un ātri saņēmu savu pasūtījumu. Liels paldies. Lasīt vairāk..(0)
Viss apmierināja. IVARS Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Xnet
2021-04-15 09:59:35
Labdien! Vēlētos padalīties ar pieredzi, par veikala Xnet nekompetenci orientācijā uz klienta vēlmēm. Tika nolemts iegādāties preci ar cerību to iegūt līdz ko..
Manuālais terapeits, Dziednieks Bru..
2021-04-15 09:58:55
Vēlos pateikt paldies manuālajam terapeitam un dziedniekam Bruno Pavlovičam par palīdzību un dziedināšanu saistībā ar muguras sāpēm, kas traucēja normālai ikdie..