autors: Liene Avotiņa
» 21 Oktobris 2020 12:40
1
Iepirkos pirmo reizi gabi.lv , ļoti ērti un ātri saņēmu savu pasūtījumu. Liels paldies. Lasīt vairāk..(0)
autors: Liene
» 13 Aprīlis 2018 13:51
1
Nevienam neiesaku iegādāties apavus šajā veikalā (PRESTIGE, T/C MOLS). Nopirku ziemas puszābaciņus ar atlaidi, par 71.20 EUR. Pēc 2 mēnešiem apaviem izveidojās caurums pie zoles. Kopā ar visu čeku aiznesu uz veikalu un tad sākās. Veikals atteicās mainīt vai atgriezt naudu un nosūtīja apavus remontam. Ņemot verā caurumu, tur pat ne meistars varētu s.. Lasīt vairāk..(0)
Apmēram pirms pusotra gada iegādājos Nike apavus šajā veikalā. Kā jau vienmēr tika izsniegta 2 gadu garantiju. Jau pēc pirmās apavu vilkšanas reizes botu aizmugurējā daļā atklājās asums pret kuru visu laiku tika noberztas kājas, un botas bija var teikt nevelkamas. Tā kā nedzīvoju Rīgā kur šis veikals atrodas, man nebija iespēju aizbraukt uz šo veik.. Lasīt vairāk..(0)
Agrāk bieži tur pirku apavus... Tagad mazāk... Apavi bija dažādi, tikai firmu un arī likās pietiekami stilīgi... Kvalitāte arī apmierinoša. Lasīt vairāk..(0)
Jebkuram var pienākt īpaši sievietēm raksturīgais brīdis, kad jādodās uz kādu pasākumu, Tu pieej pie skapja un saproti- nav ko vilkt kājās.....Tas pa jokam, bet ja nopietni, tad šādā brīdī, kad ļoti savajadzējās konkrētus apavus priekš konkrēta pasākuma, bet apkārtējie veikali neko nepiedāvāja, situāciju glāba šis internetveikals. Sīkumus par konkr.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..