autors: Liene
» 13 Aprīlis 2018 13:51
1
Nevienam neiesaku iegādāties apavus šajā veikalā (PRESTIGE, T/C MOLS). Nopirku ziemas puszābaciņus ar atlaidi, par 71.20 EUR. Pēc 2 mēnešiem apaviem izveidojās caurums pie zoles. Kopā ar visu čeku aiznesu uz veikalu un tad sākās. Veikals atteicās mainīt vai atgriezt naudu un nosūtīja apavus remontam. Ņemot verā caurumu, tur pat ne meistars varētu s.. Lasīt vairāk..(0)
Apmēram pirms pusotra gada iegādājos Nike apavus šajā veikalā. Kā jau vienmēr tika izsniegta 2 gadu garantiju. Jau pēc pirmās apavu vilkšanas reizes botu aizmugurējā daļā atklājās asums pret kuru visu laiku tika noberztas kājas, un botas bija var teikt nevelkamas. Tā kā nedzīvoju Rīgā kur šis veikals atrodas, man nebija iespēju aizbraukt uz šo veik.. Lasīt vairāk..(0)
Agrāk bieži tur pirku apavus... Tagad mazāk... Apavi bija dažādi, tikai firmu un arī likās pietiekami stilīgi... Kvalitāte arī apmierinoša. Lasīt vairāk..(0)
Jebkuram var pienākt īpaši sievietēm raksturīgais brīdis, kad jādodās uz kādu pasākumu, Tu pieej pie skapja un saproti- nav ko vilkt kājās.....Tas pa jokam, bet ja nopietni, tad šādā brīdī, kad ļoti savajadzējās konkrētus apavus priekš konkrēta pasākuma, bet apkārtējie veikali neko nepiedāvāja, situāciju glāba šis internetveikals. Sīkumus par konkr.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Bite
2020-07-09 17:35:09
No personīgās pieredzes iesaku nekad neslēgt līgumu par pakalpojumu sniegšanu vai ierīču pirkšanu ar šo kompāniju. Pēc 10 gadiem man ir pretīgi. Nerunājot par ..
Aboutyou
2020-07-07 18:46:32
Esmu ļoti apmierināta ar visām precēm, kuras esmu saņēmusi no interneta veikala Aboutyou! Visas preces ir kvalitatīvas! Anete