Ļoti pārsteidza attieksme ar kādu apkalpoja šis interneta veikals. Komunikācija bija ļoti augstā līmenī. Ieraudzīju skaistu apakšveļas komplektu, bet nebija pieejams mans izmērs, BrandsAvenue.lv ar mani sazinājās piedāvāja citu modelim, kam bija mans izmērs. Ātri piegādāja un nomierināja, ka ja nederēšot varēs samainīt vai atgriezīs naudu. Ātri sni.. Lasīt vairāk..(0)
Šodien biju Riga Plaza Duglasā,ļoti patika apkalpošana,meitenes visu paskaidroja parādija un ieteica labāko.ievēroju,ka meitenes ir ļoti jaukas pret visiem klientiem,ļoti labs darbs,malači,Paldies! 27.08.2018 Romans Popovs Lasīt vairāk..(0)
Nejauši uzgāju foršu džinsu un citu apģērbu veikalu, purvciemā. Es jau biju domājus ka purvciemā tā arī nav nekādu jēdzīgu veikalu, tomēr izrādās ka ir. Cenas zemas, milzīgs sortiments un laipna apkalpošana. Iztērēju par 2 vīriešu džinsiem 43 eiro, bezmaksas noņem lieko garumu, ja vajag. Ir uz vietas šuvēja, var arī nest apģērbu remontus. Iesaku sa.. Lasīt vairāk..(0)
Apģērbiem trukst kvalitates ka tos nemazga ar rokam juk ara. Mana gadijuma bikses krasu pazaudeja pec vienas mazgašanas bet ne jau vnk pabaleja bet pa stripam palika pilnigi baltas. Pirms tam iegadatas melnas bikses pec nedeļas saka irt arā vīles nācās pāršūt bieži vien uzmerot apģerbu veikala tas jau ir bojats bet pardeveji to ignore atbildot, ka .. Lasīt vairāk..(1)
SKOLAS FORMU PASŪTĪJU JAU 15.06.2015. LĪGUMĀ IR TEIKTS KA UZ 1.09 BŪS GATAVS.JAU 31.08 FIRMA NAV SAZVANĀMA UN FORMAI GATAVA TIKAI DAĻA.IERODOTIES VEIKALĀ FASCINĒ ATTIEKSME "VAI TAD JŪS PLĀNOJAT BĒRNAM 1.SEPTEMBRĪ VILKT FORMAS JAKU MUGURĀ" ZINIET ES LAIKAM 15 GRĀDOS STUNDU ĻAUŠU BĒRNAM STĀVĒT ĀRĀ UN PĒC TAM NEDĒĻU VISMAZ VIŅU NELAIDĪŠU UZ SKOLU UN Ā.. Lasīt vairāk..(0)
Lieliskas svētku kleitas, ātra piegāde, iesaku arī citiem! Liene Lasīt vairāk..(3)
Ļoti priecājos par lielisko apkalpošanu veikalā T/C - Mols veikalā Reserved. Puisis, vārdā Andis lieliski tiek galā ar klientu vēlmēm. Smaidošs puisis, kurš atradīs to, ko sirds vēlas no apģērbiem. Paldies! Natālija Lasīt vairāk..(0)
autors: Artis Danckops
» 12 Septembris 2013 14:26
1
Iesaku džinsu meklētājiem aizbraukt uz džinsu bāzi, Slokas ielā 52. Dikti patīkamas pārdevējas, prieks iepirkties - mizlīgais pozitīvais pluss liela izvēle un ļoti zemas cenas, tur atrodami ne tikai džinsi, bet gan vēl t-krekli, jakas, jostas utt. :) sīkāku informāciju ar ko nodarbojās bāzīte var palasīt mājas lapā : www.dzinsubaze.lv Lasīt vairāk..(0)
Pasūtīja ar draudzeni ! Abas palika ļoti apmierināti . Skaisti un ne dārgi ! Paldies jūsu veikalam . Mēs tagad jūsu klienti ! Milana Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Mārītes fotokompanija
2020-09-26 11:15:05
Mums radās neliela aizķeršanās ar Mārītes fotokompaniju, bet visu ļoti veikli, pretimnākoši atrisināja un bildes tiešām skaistas, labas. Paldies Mārītes fotogrā..
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..