Viss apmierināja. IVARS Lasīt vairāk..(0)
Iepriecinošas atlaides, labs preču piedāvājums. Bez problēmām arī ātri atgrieza naudu par precēm, kuras nederēja. Gatis Lasīt vairāk..(0)
Nopirku īstās LLOYD kurpes par 1/3 daļu no cenas. Piegādāja ļoti ātri, kurpes ir super, pasūtīšu vēl. Jevgénijs Lasīt vairāk..(0)
Vēlos brīdināt par interneta pirkuma adresi stilam.lv, kurā piedāvā iegādāties preci par lētāku cenu. Krāpšana. Pirms 1,5 mēnešiem iegādājos Calvin Klein veļu, kuru solīja piegādāt laicīgi, protams, tā tas nenotika. Viss sākās ar to, ka 1. rēķins tika izveidots norādot nepareizu dzīvokļa adresi un vārdu; 2. piegāda ilga vairāk nekā 35 darba dienas;.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 22 Janvāris 2016 12:07
1
Pasūtiju zābakus. Arī agrāk esmu valkājusi apavus no sintētiska materiāla, taču šie ir vienkārši briesmīgi, pāris minūšu laikā ir mitras kājas. Pa sniegu vispār nav iespējams staigāt. velta Lasīt vairāk..(0)
Хочу поделиться своим позитивным опытом приобретения одежды в интернет магазине. Раньше не доверяла покупать одежду в интернете, но нашла интернет магазин klerr.lv Была приятно удивлена выбором товара! Купила у них платье на важное мероприятие, осталась очень довольна! перед покупкой мне разрешили примерить вещь, это очень важно. В общем, советую!.. Lasīt vairāk..(0)
Gribēju pateikt milzīgu paldies par skaisto kleitu izlaidumam, tika piegādāta ātri un izskatījās vēl labāk nekā bildē! Andra Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..