Elektrotehnikas iegāde
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Prece tika atsūtīta jau saspaidītā un saplēstā iepakojumā.Pati prece jau izskatījās lietota.Preces marķējums neatbilda pasūtītajam.Lietošanas instrukcija bija tik angļu valodā. Beigās prece izrādījās mehāniski bojāta līdz ar ko es zaudēju uz jebkādu garantiju. Lasīt vairāk..(0)
Gribēju pateikt to, ka šis interneta veikals ir ļoti ātrdarbīgs, pat pārsteidzoši ātrs. Esmu vairākkārt tajā pasūtijis dažādas mantas, un viss notiek ārkārtīgi ātri un kvalitatīvi.. :) Arvils Lasīt vairāk..(0)
Nevaru neuzrakstīt par savu pieredzi, redzot tik daudz reklāmu par šo preci, ko tirgo tieši šī kompānija. Veikalu kopumā nevaru vērtēt ne pozitīvi, ne negatīvi, taču šis grauzēju un kaitēkļu atbaidītājs neder pilnīgi nekam. Nopirku to, lai ieliktu garāžā un tāpēc, lai varētu iztikt ar humānāku grauzēju atbaidīšanu, nevis indi. Īsi sakot, peles šim .. Lasīt vairāk..(0)
Jautājumos par mobilo iegādi vai citiem ar šo saistītajiem jautājumiem, vienmēr dodos tieši uz Trodeks. Tur strādā zinošas un ļoti jaukas meitenes, kas visu izstāstīs, parādīs, ieteiks un palīdzēs. Lasīt vairāk..(0)
Iegādājāmies projektoru lampas interneta veikalā http://www.projektoruspuldzes.lv/. Piegāde tikai veikta kā plānota. Viss kā solīts - oriģinālās lampas, darbojas nevainojami. Varu tikai ieteikt Oļegs Maļcevs, TV3 Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
ceptuve Briedīši
2014-04-20 22:26:50
kliņģeri-zem katras kritikas, sausi, maz pildījuma, sāļais un saldais cepti no vienas mīklas ar krāsvielām nedabīgā krāsā, negaršīgi, bet nauda laba-7.20 euro/k..
Internet veikalu 220.lv Gai..
2014-04-17 19:16:56
Prece tika atsūtīta jau saspaidītā un saplēstā iepakojumā.Pati prece jau izskatījās lietota.Preces marķējums neatbilda pasūtītajam.Lietošanas instrukcija bija t..