Elektrotehnikas iegāde
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
autors: Pavels
» 6 Oktobris 2016 16:57
1
Отвратительный магазин!!! Товаров в наличии нет, цены не соответствуют реальности, время ожидания заказа несколько недель. Теперь жду денег в течении 2 недель. Не теряйте свое время, деньги и нервы на этот магазин!!! Lasīt vairāk..(0)
autors: Agris
» 23 Februāris 2016 22:20
1
Pasūtiju mobīlā telefona maciņu,atsūtija galīgi ne tādu kāds bija bildē norādīts. Nu sanāk ka jālieto tāds kāds ir atsūtīts,jo summa nav tik liela lai ķēpātos ar kkādām preces atgriešanām. Forši,bildē norāda kvalitatīvu maciņu,bet atsūta reālu čainu! Reāls biznes,kurš tad dēļ 8€ kasīsies. Lasīt vairāk..(0)
autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 22 Februāris 2016 21:26
1
Ļoti jauks Led apgaismojuma veikala Cēsīs, plašs piedāvājumu klāsts, laipni un zinoši pārdevēji, cenas uzrunā. Kristena Lasīt vairāk..(0)
Mammai,kura ir pensionāre,pārstāja darboties,pirms gada VejmarA iegādātā tējkanna. Viņa man palūdza to aiznest uz remontu,par cik garantija vēl ir veselu gadu. Šodien aiznesu, lai nosūta meistaram to apskatīt, vai var ko labot. Tad pēkšņi sekoja pārdevējas briesmīgi rejošā attieksme, sākās pārmetumi par to, ka viņai ir apnicis pieņemt tējkannas un .. Lasīt vairāk..(0)
autors: Jana
» 22 Aprīlis 2015 12:24
1
Tiešām gribētos padalīties ar visiem un izstāstīt savu stāstu! Viss notika šo vasar, mans dēls ir veiksmīgi pabeidzis 9. klasi un mēs ieraugot viņa liecību, gribējām dāvāt viņam patiešām ko īpšu! Ar vīru nolēmām pagaidīt eksāmena rezultātus, protams ir kur tiekties, bet tāpat ir vajadzīgs iedrošināt un mudināt cīnīties sasniedzot savus mērķus! Il.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Krista Bondare
2016-10-24 14:02:21
Ne ļoti iepriecinošus vārdus varu teikt par šo ārsti. Nožēloju, ka kādreiz izvēlējos viņu par savu ģimenes ārsti. Negribīgi atbild uz jautājumiem, uz parastu sv..
Zane Grabe
2016-10-24 13:53:44
Laba ģinekoloģe, izturas rūpīgi un profesionāli. Ir bijusi pieredze vēršoties pie viņas sakarā ar operāciju, kuru viņa pēcāk arī veica. Viss labi izdarīts. Kad ..