Elektrotehnikas iegāde
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Serviss briesmīgs, jāgaida nedēļas, lai saņemtu precei. Aģentu neiespējami sazvanīt un apsolot, ka paši atzvanīs - protams, ka neatzvana. Un pie preču saņemšanas vel padaka, ka paši vainīgi, ka sūtam interneta veikalā un ja jau gribam preci lētāk nopirkt, tad ar neērtībām jārēķinās. Šiem būtu jāpamācās elementāri laba servisa pamati! Anna Lasīt vairāk..(0)
Prece tika atsūtīta jau saspaidītā un saplēstā iepakojumā.Pati prece jau izskatījās lietota.Preces marķējums neatbilda pasūtītajam.Lietošanas instrukcija bija tik angļu valodā. Beigās prece izrādījās mehāniski bojāta līdz ar ko es zaudēju uz jebkādu garantiju. Lasīt vairāk..(0)
Gribēju pateikt to, ka šis interneta veikals ir ļoti ātrdarbīgs, pat pārsteidzoši ātrs. Esmu vairākkārt tajā pasūtijis dažādas mantas, un viss notiek ārkārtīgi ātri un kvalitatīvi.. :) Arvils Lasīt vairāk..(0)
Nevaru neuzrakstīt par savu pieredzi, redzot tik daudz reklāmu par šo preci, ko tirgo tieši šī kompānija. Veikalu kopumā nevaru vērtēt ne pozitīvi, ne negatīvi, taču šis grauzēju un kaitēkļu atbaidītājs neder pilnīgi nekam. Nopirku to, lai ieliktu garāžā un tāpēc, lai varētu iztikt ar humānāku grauzēju atbaidīšanu, nevis indi. Īsi sakot, peles šim .. Lasīt vairāk..(0)
Jautājumos par mobilo iegādi vai citiem ar šo saistītajiem jautājumiem, vienmēr dodos tieši uz Trodeks. Tur strādā zinošas un ļoti jaukas meitenes, kas visu izstāstīs, parādīs, ieteiks un palīdzēs. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
LMT
2014-09-21 19:25:37
Labdien! Ļoti vēlos izteikt savu neapmierinātību ar jūsu uzņēmumu!!! Pirmkārt, paši zvanījāt un piedāvājāt savu internetu, neviens jums neuzbāzās. Otrkārt, s..
Mācību centrs Arcus
2014-09-19 15:47:42
Gribēju izteikt cik ļoti man patika vācu valodas nodarbības šajā mācību centrā. Skolotāja bija atsaucīga un nāca pretī katram studentam. Tikai žēl, ka bija stei..