Elektrotehnikas iegāde
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Internetā meklēju vienu lietu un, kā reiz, šajā veikalā tāda bija, tāpēc uzreiz pasūtīju un apmaksāju tūlīt atnākušo rēķinu. Par cik bankas atšķīrās, pēc kādām stundām zvanīja no veikala, vai rēķins saņemts, jo nauda vēl nebija ienākusi. Tas bija piektdien. Jau pēcpusdienā atzvanīja, ka viss kārtībā un pirmdien savas pilsētas pakomātā preci varēšu .. Lasīt vairāk..(0)
Iegādājos tur mākslīgo dūmu ģeneratoru (parasti izmanto diskotēkās) darba vajadzībām. Vispirms sazvanījos, vai ir uz vietas atbilstošās jaudas aparāts, tad vajadzēja apmaksāt rēķinu, tad sagaidīt vēl vienu papildus lietu, kas nāca no Rīgas - īsi sakot, bija vesela procedūra, taču viss notika tik viegli un raiti, ka pat pabrīnījos. It kā tā tam arī .. Lasīt vairāk..(0)
Paldies zkdatori.lv par patīkamo apkalpošanu un cenām .Esmu daudz iegādājies no šī veikala preces, viss kārtībā un droši var pirkties :) Jānis Lasīt vairāk..(0)
autors: Pavels
» 6 Oktobris 2016 16:57
1
Отвратительный магазин!!! Товаров в наличии нет, цены не соответствуют реальности, время ожидания заказа несколько недель. Теперь жду денег в течении 2 недель. Не теряйте свое время, деньги и нервы на этот магазин!!! Lasīt vairāk..(0)
autors: Agris
» 23 Februāris 2016 22:20
1
Pasūtiju mobīlā telefona maciņu,atsūtija galīgi ne tādu kāds bija bildē norādīts. Nu sanāk ka jālieto tāds kāds ir atsūtīts,jo summa nav tik liela lai ķēpātos ar kkādām preces atgriešanām. Forši,bildē norāda kvalitatīvu maciņu,bet atsūta reālu čainu! Reāls biznes,kurš tad dēļ 8€ kasīsies. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Uno auto
2016-12-09 14:27:40
Pārdod rezerves daļas kuras esot ideālā stāvoklī, bet kad izrādās - ka tā detaļa nedarbojas saka ka tā nevar būt un atpaklaļ neņems piedāvā piemaksāt un paņemt..
Cityfinances SIA
2016-12-06 17:18:37
Draudzīga komanda ar ļoti gudriem cilvēkiem, kuri palīdz ar jebkuru jautājumu. Piesaistīju finansējumu uz ļoti labiem nosacījumiem. Rekomendēju!