Elektrotehnikas iegāde
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
autors: Jana
» 22 Aprīlis 2015 12:24
1
Tiešām gribētos padalīties ar visiem un izstāstīt savu stāstu! Viss notika šo vasar, mans dēls ir veiksmīgi pabeidzis 9. klasi un mēs ieraugot viņa liecību, gribējām dāvāt viņam patiešām ko īpšu! Ar vīru nolēmām pagaidīt eksāmena rezultātus, protams ir kur tiekties, bet tāpat ir vajadzīgs iedrošināt un mudināt cīnīties sasniedzot savus mērķus! Il.. Lasīt vairāk..(0)
Paldies internetveikalam 707.lv par atsaucību un laipno apkalpošanu! Pasūtīju telefonu (veicot pilnīgu priekšapmaksu) 02.03.2015, man laipni paskaidroja, ka telefons būs pēc divām dienām 04.03.2015 pēcpusdienā. Norādītajā datumā 04.03.2015 zvanīju pēcpusdienā, lai noskaidrot, vai telefons būs, man laipni paskaidroja, ka atzvanīs, tikko noskaidros.. Lasīt vairāk..(0)
Kārtējais krāpnieku veikals. Nopirku brāķētu telefonu, bet naudu netaisās atgriezt. Sūta pa garantijas centriem un pie vienas vietas viņiem!!! NEPĒRCIET NO VIŅIEM NEKO!!! Sky Lasīt vairāk..(0)
Xnet interneta veikalā Pasūtīju tvaika slotu Philips. Izmēģināju preci un tā mani neapmierināja, tāpēc zvanīju xnet. Man atbildēja puisis, kas bija ļoti aizņemts, un paziņoja, ka varu atteikties no preces caur e-pastu. Uzrakst;iju atteikumu un nogādāju personīgi veikalam preci, kur man pieprasīja 20 EUR par preces lietošanu (izmēģināju slotu izmazg.. Lasīt vairāk..(0)
Labs serviss. Nodevām remontā preci. Kad dažas dienas pēc zvana braucām preci saņemt, izrādījās, ka tā vēl nav atvesta uz vietas, toties darbinieks sagādāja pārsteigumu un vecās preces vietā iedeva tieši tādu pašu modeli, bet jaunu (ar kasti, baterijām). Patīkama, laipna akpalpošana no šī uzņēmuma puses. Pretīmnākoši cilvēki. Paldies. Aija Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Valda Rozīte
2015-04-22 20:57:38
Paldies psihoterapeitei Valdai Rozītei par man sniegto palīdzību grūtā dzīves brīdī. Ļoti iejūtīga, atsaucīga, kompetenta
mans stāsts par Evelatus
2015-04-22 12:24:35
Tiešām gribētos padalīties ar visiem un izstāstīt savu stāstu! Viss notika šo vasar, mans dēls ir veiksmīgi pabeidzis 9. klasi un mēs ieraugot viņa liecību, gr..