Elektrotehnikas iegāde
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Gribēju pateikt to, ka šis interneta veikals ir ļoti ātrdarbīgs, pat pārsteidzoši ātrs. Esmu vairākkārt tajā pasūtijis dažādas mantas, un viss notiek ārkārtīgi ātri un kvalitatīvi.. :) Arvils Lasīt vairāk..(0)
Nevaru neuzrakstīt par savu pieredzi, redzot tik daudz reklāmu par šo preci, ko tirgo tieši šī kompānija. Veikalu kopumā nevaru vērtēt ne pozitīvi, ne negatīvi, taču šis grauzēju un kaitēkļu atbaidītājs neder pilnīgi nekam. Nopirku to, lai ieliktu garāžā un tāpēc, lai varētu iztikt ar humānāku grauzēju atbaidīšanu, nevis indi. Īsi sakot, peles šim .. Lasīt vairāk..(0)
Jautājumos par mobilo iegādi vai citiem ar šo saistītajiem jautājumiem, vienmēr dodos tieši uz Trodeks. Tur strādā zinošas un ļoti jaukas meitenes, kas visu izstāstīs, parādīs, ieteiks un palīdzēs. Lasīt vairāk..(0)
Iegādājāmies projektoru lampas interneta veikalā http://www.projektoruspuldzes.lv/. Piegāde tikai veikta kā plānota. Viss kā solīts - oriģinālās lampas, darbojas nevainojami. Varu tikai ieteikt Oļegs Maļcevs, TV3 Lasīt vairāk..(0)
Maija brīvdienās iegādājos jaunu veļas mazgājamo mašīnu. Sākotnēji veikalā iegāju vienkārši paskatīties, kas ir piejams no manis interesējošo priekšmetu klāsta. Pienāca klāt veikala pārdevējs un piedāvāja savu palīdzību, izstāstīja informāciju, kas mani interesēja. Painteresējos par piegādes iespējām, kā arī, vai, piegādājot jaunu sadzives tehniku,.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Dr. Mālmanes zobārstniecība
2014-04-16 18:10:28
Esmu sajūsmā par zobārstes darbu! Viss, kā pasakā, ne sāpēja pašam, ne maks ļoti cieta. Bija plānoti lielāki izdevumi pēc telefoniskas aptaujas pacitām Centra ..
Fontaine Delisnack
2014-04-09 18:07:48
Besī arā, tāda nevīžība pie pasūtijuma uz darbu/mājās: 1) laiks ko nosaka ir neprecīzs, ilgi jāgaida nekā noteiktais, jo tas tāpat ir ilgs 2) kārtejo reizi, KĀR..