Elektrotehnikas iegāde
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 31 Decembris 2014 17:14
1
Xnet interneta veikalā Pasūtīju tvaika slotu Philips. Izmēģināju preci un tā mani neapmierināja, tāpēc zvanīju xnet. Man atbildēja puisis, kas bija ļoti aizņemts, un paziņoja, ka varu atteikties no preces caur e-pastu. Uzrakst;iju atteikumu un nogādāju personīgi veikalam preci, kur man pieprasīja 20 EUR par preces lietošanu (izmēģināju slotu izmazg.. Lasīt vairāk..(0)
Labs serviss. Nodevām remontā preci. Kad dažas dienas pēc zvana braucām preci saņemt, izrādījās, ka tā vēl nav atvesta uz vietas, toties darbinieks sagādāja pārsteigumu un vecās preces vietā iedeva tieši tādu pašu modeli, bet jaunu (ar kasti, baterijām). Patīkama, laipna akpalpošana no šī uzņēmuma puses. Pretīmnākoši cilvēki. Paldies. Aija Lasīt vairāk..(0)
Sanāca tā, ka nopirku istabas antenu. Kad pieslēdzu, izrādījās, ka nav signāla. Par cik tas bija turpat Daugavpilī, braucu atpakaļ uz veikalu pārbaudīt un samainīt uz citu. Pārdevēji bija ļoti saprotoši un laipni. Pieslēdza un izrādījās, ka antenai ne vainas, bet tur, kur gribēju viņu pieslēgt, iespējams, traucēja ēkas dzelzbetona konstrukcijas. Pa.. Lasīt vairāk..(0)
Serviss briesmīgs, jāgaida nedēļas, lai saņemtu precei. Aģentu neiespējami sazvanīt un apsolot, ka paši atzvanīs - protams, ka neatzvana. Un pie preču saņemšanas vel padaka, ka paši vainīgi, ka sūtam interneta veikalā un ja jau gribam preci lētāk nopirkt, tad ar neērtībām jārēķinās. Šiem būtu jāpamācās elementāri laba servisa pamati! Anna Lasīt vairāk..(0)
Prece tika atsūtīta jau saspaidītā un saplēstā iepakojumā.Pati prece jau izskatījās lietota.Preces marķējums neatbilda pasūtītajam.Lietošanas instrukcija bija tik angļu valodā. Beigās prece izrādījās mehāniski bojāta līdz ar ko es zaudēju uz jebkādu garantiju. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Kaplūži Saldus novads
2015-01-26 13:41:36
Neticat kas rakstīts.80 cilvēkiem vietas nav,Pirti nevar iesildīt,dīķi tikt nevar. gints
Viesu nams Lāču leja, Viļānu novads
2015-01-26 13:40:02
Neko labu pateikt nevaru,500 eiro paņēma par kompleksa īri, un vēl nav atgriezuši.Pakalpojumu atteica Inga Ervalde. Lāsma