Elektrotehnikas iegāde
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Labs serviss. Nodevām remontā preci. Kad dažas dienas pēc zvana braucām preci saņemt, izrādījās, ka tā vēl nav atvesta uz vietas, toties darbinieks sagādāja pārsteigumu un vecās preces vietā iedeva tieši tādu pašu modeli, bet jaunu (ar kasti, baterijām). Patīkama, laipna akpalpošana no šī uzņēmuma puses. Pretīmnākoši cilvēki. Paldies. Aija Lasīt vairāk..(0)
Sanāca tā, ka nopirku istabas antenu. Kad pieslēdzu, izrādījās, ka nav signāla. Par cik tas bija turpat Daugavpilī, braucu atpakaļ uz veikalu pārbaudīt un samainīt uz citu. Pārdevēji bija ļoti saprotoši un laipni. Pieslēdza un izrādījās, ka antenai ne vainas, bet tur, kur gribēju viņu pieslēgt, iespējams, traucēja ēkas dzelzbetona konstrukcijas. Pa.. Lasīt vairāk..(0)
Serviss briesmīgs, jāgaida nedēļas, lai saņemtu precei. Aģentu neiespējami sazvanīt un apsolot, ka paši atzvanīs - protams, ka neatzvana. Un pie preču saņemšanas vel padaka, ka paši vainīgi, ka sūtam interneta veikalā un ja jau gribam preci lētāk nopirkt, tad ar neērtībām jārēķinās. Šiem būtu jāpamācās elementāri laba servisa pamati! Anna Lasīt vairāk..(0)
Prece tika atsūtīta jau saspaidītā un saplēstā iepakojumā.Pati prece jau izskatījās lietota.Preces marķējums neatbilda pasūtītajam.Lietošanas instrukcija bija tik angļu valodā. Beigās prece izrādījās mehāniski bojāta līdz ar ko es zaudēju uz jebkādu garantiju. Lasīt vairāk..(0)
Gribēju pateikt to, ka šis interneta veikals ir ļoti ātrdarbīgs, pat pārsteidzoši ātrs. Esmu vairākkārt tajā pasūtijis dažādas mantas, un viss notiek ārkārtīgi ātri un kvalitatīvi.. :) Arvils Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
veikals LĀČUKS Čaka ielā
2014-12-16 09:29:01
Ziemassvētku trakumā ir pārdevēji, kas spēj saglabāt mieru un būt smaidīgi. Apbrīnojami. Runa iet par rotaļlietu veikala "Lāčuks" Čaka ielā pārdevējiem. Bieži t..
Juris Kmins uzņēmumu Latvijas Dizai..
2014-12-08 15:12:06
Visus iesaku uzmanīties un ar pēcapmaksu nestrādāt ar Juri Kminu. skaisti runā, bet ar parādiem nenorēķinās. Izvedām būvgružus no viņa būvobjektiem Bruņinieku i..