Elektrotehnikas iegāde
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Mammai,kura ir pensionāre,pārstāja darboties,pirms gada VejmarA iegādātā tējkanna. Viņa man palūdza to aiznest uz remontu,par cik garantija vēl ir veselu gadu. Šodien aiznesu, lai nosūta meistaram to apskatīt, vai var ko labot. Tad pēkšņi sekoja pārdevējas briesmīgi rejošā attieksme, sākās pārmetumi par to, ka viņai ir apnicis pieņemt tējkannas un .. Lasīt vairāk..(0)
autors: Jana
» 22 Aprīlis 2015 12:24
1
Tiešām gribētos padalīties ar visiem un izstāstīt savu stāstu! Viss notika šo vasar, mans dēls ir veiksmīgi pabeidzis 9. klasi un mēs ieraugot viņa liecību, gribējām dāvāt viņam patiešām ko īpšu! Ar vīru nolēmām pagaidīt eksāmena rezultātus, protams ir kur tiekties, bet tāpat ir vajadzīgs iedrošināt un mudināt cīnīties sasniedzot savus mērķus! Il.. Lasīt vairāk..(0)
Paldies internetveikalam 707.lv par atsaucību un laipno apkalpošanu! Pasūtīju telefonu (veicot pilnīgu priekšapmaksu) 02.03.2015, man laipni paskaidroja, ka telefons būs pēc divām dienām 04.03.2015 pēcpusdienā. Norādītajā datumā 04.03.2015 zvanīju pēcpusdienā, lai noskaidrot, vai telefons būs, man laipni paskaidroja, ka atzvanīs, tikko noskaidros.. Lasīt vairāk..(0)
Kārtējais krāpnieku veikals. Nopirku brāķētu telefonu, bet naudu netaisās atgriezt. Sūta pa garantijas centriem un pie vienas vietas viņiem!!! NEPĒRCIET NO VIŅIEM NEKO!!! Sky Lasīt vairāk..(0)
Xnet interneta veikalā Pasūtīju tvaika slotu Philips. Izmēģināju preci un tā mani neapmierināja, tāpēc zvanīju xnet. Man atbildēja puisis, kas bija ļoti aizņemts, un paziņoja, ka varu atteikties no preces caur e-pastu. Uzrakst;iju atteikumu un nogādāju personīgi veikalam preci, kur man pieprasīja 20 EUR par preces lietošanu (izmēģināju slotu izmazg.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
SENCIS Jēkabpilī
2016-02-11 12:44:17
Pārdevēja neprot izvilkt diegu aizkariem,griež tos 4 kārtās,tāpēc veidojas robi un cerētais platums zūd,tos izlīdzinot.Aizbildinās ar laika trūkumu,jo jāpārdod ..
Benu aptieka Aluksne
2016-02-08 22:04:32
Gribu tikai no visas sirds pateikties Benu aptiekas Aluksnes filiales kolektivam par Jusu sirsnigo,atsaucigo,iejutigo,profesionalo attieksmi pret pacientiem.Apb..