Elektrotehnikas iegāde
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Serviss briesmīgs, jāgaida nedēļas, lai saņemtu precei. Aģentu neiespējami sazvanīt un apsolot, ka paši atzvanīs - protams, ka neatzvana. Un pie preču saņemšanas vel padaka, ka paši vainīgi, ka sūtam interneta veikalā un ja jau gribam preci lētāk nopirkt, tad ar neērtībām jārēķinās. Šiem būtu jāpamācās elementāri laba servisa pamati! Anna Lasīt vairāk..(0)
Prece tika atsūtīta jau saspaidītā un saplēstā iepakojumā.Pati prece jau izskatījās lietota.Preces marķējums neatbilda pasūtītajam.Lietošanas instrukcija bija tik angļu valodā. Beigās prece izrādījās mehāniski bojāta līdz ar ko es zaudēju uz jebkādu garantiju. Lasīt vairāk..(0)
Gribēju pateikt to, ka šis interneta veikals ir ļoti ātrdarbīgs, pat pārsteidzoši ātrs. Esmu vairākkārt tajā pasūtijis dažādas mantas, un viss notiek ārkārtīgi ātri un kvalitatīvi.. :) Arvils Lasīt vairāk..(0)
Nevaru neuzrakstīt par savu pieredzi, redzot tik daudz reklāmu par šo preci, ko tirgo tieši šī kompānija. Veikalu kopumā nevaru vērtēt ne pozitīvi, ne negatīvi, taču šis grauzēju un kaitēkļu atbaidītājs neder pilnīgi nekam. Nopirku to, lai ieliktu garāžā un tāpēc, lai varētu iztikt ar humānāku grauzēju atbaidīšanu, nevis indi. Īsi sakot, peles šim .. Lasīt vairāk..(0)
Jautājumos par mobilo iegādi vai citiem ar šo saistītajiem jautājumiem, vienmēr dodos tieši uz Trodeks. Tur strādā zinošas un ļoti jaukas meitenes, kas visu izstāstīs, parādīs, ieteiks un palīdzēs. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Jaunpils pils
2014-08-24 21:14:15
Apmeklējot Jaunpils pašvaldību, pie reizes ar kolēģiem devāmies arī uz šo pili. No sākuma likās - pils kā jau veca pils, taču gide šo apmeklējumu padarīja unikā..
Jaunpils novada pašvaldība
2014-08-24 21:06:37
Bijām ar kolēģiem pieredzes apmaiņā uz šo pašvaldību, kur mūs uzņēma ļoti viesmīlīgi un, kā teikt, silti. Novads ir viens no mazākajiem Latvijā, taču daudzās li..