Datori un biroja tehnika (10) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
Купил жёсткий диск, прислали другой. Нелепые отмазки, типа, это именно то, что вы заказали, код товара и внешний вид один и тот же.. Совпадений нет ни в чём (есть принтскрины). Даже не предложили компенсировать разницу в цене. Наплевательское отношение. Jurij Lasīt vairāk..(0)
Spice home Baltic Data veikalā nopirku kabeli, bet bija gadījusies slikta partija. Sapratu, ka varu iztikt bez šī kabeļa un veikalā biju gatavs samainīt pret citu konkrētu preci, bet izrādījās, ka preci vairs neražo. Es neko citu uzreiz nezināju, kas man būtu vajadzīgs un pārdevējs man atgrieza naudu. Ļoti patīkami. Ugis Lasīt vairāk..(0)
Iegādājos portatīvo datoru šajā interneta veikalā, saņēmu ļoti ātri, patīkama apkalpošana, esmu ļoti apmierināta. Cenas arī vienas no izdevīgākajām. Sandra Lasīt vairāk..(0)
Paldies zkdatori.lv par patīkamo apkalpošanu un cenām .Esmu daudz iegādājies no šī veikala preces, viss kārtībā un droši var pirkties :) Jānis Lasīt vairāk..(0)
Gribēju pateikt to, ka šis interneta veikals ir ļoti ātrdarbīgs, pat pārsteidzoši ātrs. Esmu vairākkārt tajā pasūtijis dažādas mantas, un viss notiek ārkārtīgi ātri un kvalitatīvi.. :) Arvils Lasīt vairāk..(0)
Iegādājāmies projektoru lampas interneta veikalā http://www.projektoruspuldzes.lv/. Piegāde tikai veikta kā plānota. Viss kā solīts - oriģinālās lampas, darbojas nevainojami. Varu tikai ieteikt Oļegs Maļcevs, TV3 Lasīt vairāk..(0)
Labs vakars. Gribētu pozitīvi novērtēt veikalu tīkla "636" darbību. Pirmkārt- liels, bagātīgs preču klāsts. Otrkārt- visai pieejamas cenas un labas kvalitātes esamība. Treškārt- pretimnākošs personāls. Par demokrātiskām cenām pārlicinājos personīgi - kādā veikalā iegādājos austiņas "Pioneer" par 40ls. Tajā pat dienā veikalā "636" atradu identiska.. Lasīt vairāk..(0)
Sveiki. Man radās nepieciešamība iegādāties elektropreci, kā piemērotāko iegādes vietu izvēlējos veikalu "Tehnoland". Jebkurā no šī tīkla veikaliem ir laba preču izvēle un atlaides. Izņēmums nav arī veikals t/c ZOOM, Rīgā. Izvēlējos "Tehnoland" mājaslapā preci, devos uz veikalu lai to pasūtītu. Rezultātā veikalā iegādājos pat labāku eksemplāru, iep.. Lasīt vairāk..(0)
Pāris reizes esmu tur bijis, ir nacies arī šo, to nopirkt.. Atsaucīgs apkalpojošais personāls un arī paliela pirkumu izvēle. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..