TV, video un audio tehnika (3) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
Iegādājos tur mākslīgo dūmu ģeneratoru (parasti izmanto diskotēkās) darba vajadzībām. Vispirms sazvanījos, vai ir uz vietas atbilstošās jaudas aparāts, tad vajadzēja apmaksāt rēķinu, tad sagaidīt vēl vienu papildus lietu, kas nāca no Rīgas - īsi sakot, bija vesela procedūra, taču viss notika tik viegli un raiti, ka pat pabrīnījos. It kā tā tam arī .. Lasīt vairāk..(0)
Отвратительный магазин!!! Товаров в наличии нет, цены не соответствуют реальности, время ожидания заказа несколько недель. Теперь жду денег в течении 2 недель. Не теряйте свое время, деньги и нервы на этот магазин!!! Lasīt vairāk..(0)
Sanāca tā, ka nopirku istabas antenu. Kad pieslēdzu, izrādījās, ka nav signāla. Par cik tas bija turpat Daugavpilī, braucu atpakaļ uz veikalu pārbaudīt un samainīt uz citu. Pārdevēji bija ļoti saprotoši un laipni. Pieslēdza un izrādījās, ka antenai ne vainas, bet tur, kur gribēju viņu pieslēgt, iespējams, traucēja ēkas dzelzbetona konstrukcijas. Pa.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Expresspasts
2020-06-26 14:58:28
Самое ужасное обслуживание! Посылку жду уже 2 недели, ДВЕ!!! Каждый день звоню с вопросом - когда уже наконец получу посылку, каждый день слышу один и тот же от..
Aboutyou
2020-06-22 10:02:42
Esmu ļoti apmierināta ar visām precēm, kuras esmu saņēmusi no interneta veikala Aboutyou! Visas preces ir kvalitatīvas! Anete