Sadarbojos ar šo grāmatu piegādātāju jau vairāk kā 10 gadus. Varu teikt tikai visu to labāko. Pozītīva attieksme, pretīmnākšana un atsaucība raksturo šo uzņēmēju. Tā turpināt! Žanna Lasīt vairāk..(0)
Laipni pieņēma nepieciešamās literatūras pasūtījumu un pāris dienu laikā piegādāja uz biroju bez papildus uzcenojuma, ērti un praktiski noderīgs šāds grāmatu piegāes pakalpojums uzņēmumiem. Iesaku arī citiem! Jānis Lasīt vairāk..(0)
Visiem ieteicu Binatec produkciju. Jo tas ir bez ķīmijas, bez smaržas un krāsvielām. Strāda tikai mikroorganismi ( Probiotic un Simbiotic). Kad saku lietot liekas, ka ir kāda muldēšana, un krāpšana, domāju ka produkcija nedarboja. Bet, kad palasīju un saku lietot to, izmētu prom visus Fairy, Ariel, un citu ķīmiju. Aizvietoju visu ar Binatec produkc.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Ida
» 8 Novembris 2016 15:08
1
Nepietiek ar to, ka uz jautājumu administrācijai nevar sagaidīt atbildi veselu nedēļu, ieejot lapā, tā regulāri nav pieejama, lai gan mājās ir labs, ļoti ātrs internets. Vēloties pacelt preci uz sākumlapu, nosūtot sms, lapa ielādē erroru un sms saņemtais kods nav derīgs. Rezultāts? Protams, iztērēta nauda un sludinājums paliek tikai attiecīgajā kat.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 23 Decembris 2014 08:26
1
Internetveikalā pasūtīju sadz\ives tehniku virtuvei un esmu patīkami pārsteigta par darbinieku korektumu un savlaicīgu preču piegādi. Paldies! Lai veicas Jaunajā gadā! Aina Lasīt vairāk..(0)
Iegādājos vairākas iekšdurvis un ārdurvis SIA "DurvisunLogi.lv". Esmu ļoti apmierināts ar apkalpošanu un galvenais - preces kvalitāti. Bez jebkādām problēmām veicu pasūtījumu un nākošajā dienā jau piegādāja. Korekti savā darbā un pakonsultēja arī izvēloties preces. Patīkami sadarboties ar precunams.lv. Artis Strautiņš Lasīt vairāk..(0)
egādājos matraci 2013. gada februārī. Guļu labi, nesāp mugura, pleci, kājas. Mazinājās sāpes rokās. Ļoti laba enerģija. Palielinājusies imūnsistēma. Līvija Lasīt vairāk..(1)
Šajā interneta veikalā par ļoti pieņemamām cenām iegādājos rokdarbu palīgmateriālus jeb brošu aizdares - ērts, ātrs pasūtīšanas un saņemšanas veids! Daudz plašākā klāstā piedāvājumā ir filca loksnes rokdarbiem, kā arī dažādu krāsu un formu figūras, kas ar automātisko cilindra tipa izciršanas iekārtu izgrieztas no papīra (kartona) un filca. Tās lie.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Inese Mihailova
» 17 Septembris 2013 23:07
1
Mājas lapa www.hobbyset.lv ir rokdarbnieku radošā arēna. Māksliniekiem, dekoratoriem, rotaslietu ķimerētājiem un visiem radošiem cilvēkiem tā piedāvā lietderīgu informāciju par precēm un to pielietojumu. Mājas lapā var atrast visu aktuālāko informāciju par jaunatvestām precēm un veikala atlaižu akcijām. "HobbySet" veikals atrodas Rīgā, Dzirnavu iel.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Xnet
2021-04-15 09:59:35
Labdien! Vēlētos padalīties ar pieredzi, par veikala Xnet nekompetenci orientācijā uz klienta vēlmēm. Tika nolemts iegādāties preci ar cerību to iegūt līdz ko..
Manuālais terapeits, Dziednieks Bru..
2021-04-15 09:58:55
Vēlos pateikt paldies manuālajam terapeitam un dziedniekam Bruno Pavlovičam par palīdzību un dziedināšanu saistībā ar muguras sāpēm, kas traucēja normālai ikdie..