Mēbeļu, aksesuāru veikali (19) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
Atklāju priekš sevis un vēlos atklāt priekš citiem, jaunajā TC Ozols ir atvēries ļoti foršs uzņēmums Eirodurvis, liela mūsdienīgu durvju izvēle un labas cenas. Cenas nav uzpūstas kā citur un apkalpošanas līmenis ir ļoti ok...Patīkami bija izvēlēties sev iekšdurvis, paldies! Iesaku. Ritvars Lasīt vairāk..(1)
Esmu patīkami pārsteigts. Ērti un ātri. Iesaku visiem. Alvis Lasīt vairāk..(0)
Neskatoties uz negatīvām atsausmēm par uzņēmumu pasūtīju divas kumodes, laipna apkalpošana un neticami ārtra piegāde no ražotāja, pēc 8 dienām pasūtītās preces jau bija klāt. Paldies jutamebeles.lv! Jekaterina Lasīt vairāk..(0)
autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 12 Janvāris 2018 21:51
2
Negatīva pieredze ar Mebelmaks! Nevienam neiesakām pasūtīt mēbeles uzņēmumā Mebelmaks. Saskārāmies ar ļoti sliktu servisu un gala rezultātā, pēc 4 mēnešu gaidīšanas, pasūtīto mēbeli tā arī nesaņēmām. Detalizētāk, situācija ir sekojoša: 2017. gada 11. septembrī t/c Arcada (A. Dombrovska iela) veikalā Mebelmaks, tika pasūtīts virtuves stūrī.. Lasīt vairāk..(1)
Labdien, Vēlējos informēt par šī internetveikala neprofesionalitāti. Krāpnieki! Pasūtot preci, veicot priekšapmaksu (pasūtīti biroja krēsli, un attiecībā pret tiem veikts pasūtījums konferenču galda ražošanai citā iestādē). 1. Tika parādīts, ka prece atrodas noliktavā, līdz ar to veicām priekšapmaksu. Pāris stundas vēlāk saņēmu zvanu, kair noti.. Lasīt vairāk..(0)
Interjera salonā "Gudras Mēbeles" iegādājos stūra dīvānu. Vēlos izteikt komplimentu par šo mēbeļu salonu. Cena, klientu serviss un kvalitāte - SUPER! Noteikti iesaku! Lasīt vairāk..(0)
Ļoti laipna un izpalīdzīga apkalpošana. Ļoti plaša mēbeļu audumu izvēle. Pasūtījums tika izpildīds laikā, bez kavēšanās. Mēbeļu kvalitāte teicama. Turklāt pozitīvākaiir tas, ka mēbeles tika piegādātas līdz dzīvoklim un saliktas. Viss tika izdarīts ļoti ātri un kvalitatīvi. Evita Lasīt vairāk..(0)
Шарашкина кантора спорные вопросы не решаются по гарантии плохо меняют тянут резину качество продукции вообсче даже за такие деньги низкое Советую воздержатся от покупок в этой фирме. Jevgenij Lasīt vairāk..(1)
autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 4 Marts 2016 20:50
1
1
Nav saprotams, kādā veidā tik nekvalificēts personāls, "tā sauktais dizainere" Liene Āboliņa, var strādāt Ripo. Tika pasūtīts skapis, un nācās saskarties ar nekvalitatīvu darba izpildi sākot ar dizainu un beidzot ar izgatavošanu. Pasūtot skapi ar 3 durvīm, kur sānu durvīm jābūt no matēta stikla, "dizainere" Liene Āboliņa nav spējīga pareizi to izda.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Xnet
2021-04-15 09:59:35
Labdien! Vēlētos padalīties ar pieredzi, par veikala Xnet nekompetenci orientācijā uz klienta vēlmēm. Tika nolemts iegādāties preci ar cerību to iegūt līdz ko..
Manuālais terapeits, Dziednieks Bru..
2021-04-15 09:58:55
Vēlos pateikt paldies manuālajam terapeitam un dziedniekam Bruno Pavlovičam par palīdzību un dziedināšanu saistībā ar muguras sāpēm, kas traucēja normālai ikdie..