Saimniecības preču veikali (12) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
vienmēr iepērkos Jūsu veikalā SEDUMI jēkabpilī tur ir superīga apkalpošana pārdevējs ja vajag nāk līdz kaut vai visam veikalam vienīgā problēma( PIRMO REIZI) tomātu stādi pilnīgi neatbilst šķirnes nosaukumam divu ķekartomātu vietā 14gab.pārējie atbilst un nebija šķirnes marķieris podiņos arī nākampavasar iepirkšos pie Jums LAI VEICAS! ar cieņu ērik.. Lasīt vairāk..(0)
Laba apkalpošana! ērti ka piegāde bez maksas. Natalija Lasīt vairāk..(2)
Ļoti pārsteidz santehnikas veikala santehnika1.lv attieksme, pasūtijām dušas kabīni-nākamajā dienā bija pie mums, bezmaksas piegāde un vēl nokonultēja par montāžu. paldies - Valdis Lasīt vairāk..(0)
Gribu uzslavēt internetveikalu www.santehnika1.lv komandu, lieliska apkalpošana sākot no telefonsarunas līdz pat piegādei. Man uz Ogri vannu atveda par velti. super iesaku Lilita Lasīt vairāk..(0)
autors: Mareks Liepa
» 4 Aprīlis 2018 15:14
1
Tiešām ideālas ārdurvis dzīvoklim! ļoti izsmeļoši izstāstīja salonā par to, kādas durvis labāk izvēlēties, ir visādi drošības un kvalitātes sertifikāti. Noteikti iesaku citiem http://eirodurvis.lv/ Lasīt vairāk..(0)
Esmu Ļoti apmierināta ar pasūtījumu un veikto virtuves stikla paneļa uzstādīšanu. Meistari zinoši sava darba veicēji. Liela zīmējumu izvēle! Veiksmīga pašu izvēle un rezultāts ir ļoti skaists! Paldies! Sanita Lasīt vairāk..(0)
Nopirku maisītājkrānu firmā Halis Trading SIA 2008.gadā ar 5 gadu garantiju. Sāka pilēt pēc 4 gadiem . Firma atbrauca nomainīja uz jaunu , iedeva atkal 5 gadu garantiju (bet jau bez čeka). Pateica ka atkal būšot garantija uz 5 gadi , jo redz klāt ir garantijas talons. Kā par nelaimi pagāja atkal 4 gadi , krāns kā norunāts sāk pilēt. Zvanu firmai sa.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 23 Septembris 2016 09:51
1
Operatīvas atbildes uz jautājumiem, savlaicīga preču piegāde, izcila apkalpošana. Dzintra Lasīt vairāk..(0)
autors: Alla M
» 5 Jūlijs 2016 15:22
1
Хватались за голову долгие годы: газовое отопление в частном доме съедало львиную долю семейного бюджета. В панике искали варианты смены системы отопления, даже рассматривали вариант перейти на дровяное отопление. Вызывали специалистов, те разводили руками и говорили менять котел. Двое посоветовали BAXI, а мы долго боялись поменять шило на мыло... Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
amanti.lv
2021-03-01 09:00:03
Majas lapa nav konfigurēta lai atstāt komentārus pasūtījumam. Uzrakstīju komentāru gravējuma lauka - viņi to iegravēja!!! Es biju šokā! Uz telefonzvaniem neatbi..
Capital
2021-03-01 08:59:00
Ar nožēlu vēlos izcelt, ka Capital uzskata, ka piedalīties video karšu piedāvājuma straujajā kritumā ir adekvāta komercprakse un, ka prasīt no patērētājiem trīs..