Vēlos vērst uzmanību Latvijas preces kvalitātei. Liepsētas kartupeļi izrādījās pilnīgi zaļā krāsā pēc maisa atvēršanas. Esiet uzmanīgi un nekādā gadījumā nepērciet šo produktu RIMI veikalos. Labprāt pieņemtu atvainošanos no uzņēmuma! RIMI klients Lasīt vairāk..(1)
Gaidu jaunā Maksimas lielveikala atvēršanos Jēkabpilī. Būs interesainti pavērot, kā blakus sadzīvos trīs, pēc būtības identiski, lielveikali. P.S. Līdzās atrodas Mego un Rimi. Chuise Lasīt vairāk..(0)
Ļoti labprāt iepērkos tieši šajos veikalos. Pirmkārt jau apmierina preces, bet otrkārt konsultantu un kasieru attieksme. Vienkārša paskatīšanās, smaids un Labdien tiešām rada patīkamas emocijas. Pircējs Lasīt vairāk..(0)
Ļoti atšķiras apkalpošanas kultūra lielveikalos. Zolīdos lielveikalos kasieris paskatās un pasaka Labdien. Šeit nekā. Kad pasveicināju pirmais, tad kasieris pat īsti neatbildēja un ne reizi pat nepaskatījās uz savu klientu. Varbūt ne visi tā dara, bet šajā veikalā ļoti bieži tā gadās. Pircējs Lasīt vairāk..(1)
autors: Līga Katrīna Kļaviņa
» 2 Aprīlis 2013 13:08
1
mans jaunatklājums, ko labprāt iesaku citiem. pagaidām pakalpojums laikam pieejams tikai Rīgā un Pierīgā, bet ir super. Katras namamātes sapnis - lai Tavus iknedēļas pirkumus par izdevīgām cenām un bezmaksas piegādi ienes pa Tavām durvīm Tevis noteiktajā laikā. Sākumā bija bažās par svaigajiem dārzeņiem, augļiem un piena produktu derīguma termiņiem.. Lasīt vairāk..(0)
Gribu padalīties savās izjūtās. No visiem lielveikalu tīkliem Latvijā visneapmierinātākās pārdevējas - kasieres ir Beta veikalos. Nezinu, kā to izskaidrot. Ja viņām maksā mazas algas, tad kāpēc jācieš pircējiem, kuriem jājūtās kā lūdzējiem? Andris, Jelgava Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Expresspasts
2020-06-26 14:58:28
Самое ужасное обслуживание! Посылку жду уже 2 недели, ДВЕ!!! Каждый день звоню с вопросом - когда уже наконец получу посылку, каждый день слышу один и тот же от..
Aboutyou
2020-06-22 10:02:42
Esmu ļoti apmierināta ar visām precēm, kuras esmu saņēmusi no interneta veikala Aboutyou! Visas preces ir kvalitatīvas! Anete