Loti slikta krāpšana, vairs neiepirksos, biju ļoti vīlies uzzinot kēksiņu nebūs Lasīt vairāk..(0)
Labs veikals Jēkabpilī Draudzības alejas un Viestura ielas krustojumā, bijušā pasta 1. nodaļas ēka, ir pat aitas gaļa, ko Jpilī ir dabūt problemātiski, tāpat kā labu liellopa gaļu! Aleksandrs Kalniņš Lasīt vairāk..(0)
Ļoti labs mazs veikaliņš, kur var iegādāties tieši Lavijā audzētu un ražotu lauksaimniecības produkciju - tādu, kas nav vai reti sastopama lielveikalos. Šis ir veikals "ar dvēseli", kurā gribas iegriezties vēl. Lasīt vairāk..(0)
Ļoti nepatīkami, ka veikalu plauktos bieži iespējams novērot sabojātu vai nekvalitatīvu produkciju. Piemēram, savītuši, bojāti augļi un dārzeņi, vai gaļas un piena produkti, kam beidzies derīguma termiņš. turklāt šis ir viens no diviem veikaliem šajā apkātnē. Veciem cilvēkiem nav citur, kur iepirkties, turklāt abos veikalos cenas ir nesamērīgi augs.. Lasīt vairāk..(0)
Iesaku tur iegriezties tiem, kam, gluži kā man, mēdz 'uzkrist' slinkums ilgi krāmēties ap plīti, bet ļoti gribās kādu garšīgu gaļas ēdienu, ar ko palutināt ne tikai sevi, bet arī savus mīļos vai pēkšņi pieteikušos viesus. Pagaidām vīlusies neesmu ne marinētajās cūkgaļas šķēlītes, ne 'irbītēs', ne fantastiskajos kupātos. Un ticiet man- es varētu vēl.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Edzja
» 21 Februāris 2013 16:24
4
Ja braucat Latgales virzienā, pirms Pļaviņām ir ļoti labs veikals - maiznīca - kafejnīca "Liepkalni". Svaiga garšīga maize un citi konditorejas izstrādājumi, kā arī vēl šis tas. Un cilvēku arī vienmēr pilns, tātad patīk. Lasīt vairāk..(1)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..