Spēles un rotaļlietas (4) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
autors: Ieva Vilcāne
» 6 Aprīlis 2018 19:35
1
Ļoti slikta attieksme pret klientu gadījumos, ja būs vēlme atgriezt preci. Uzspiež uz to, ka pircējam ir jāpatur brāķis, draudot ar ilgu ekspertīzi. Naudu atgriezt atsakās. Lasīt vairāk..(0)
autors: Madara
» 17 Augusts 2015 15:21
2
nterneta veikals Tera.lv nesmuki rīkojas,atsūta rēķinu.Kad rēķins ir apmaksāts,tad uz epastu atsūta vēstuli,ka prece uz vietas viņiem nav un ka ta ir jāgaida aptuveni vēl 10 darba dienas. Pabrīdināt mūs par to ka prece nav uz vietas un būs jāgaida,viņi to nedara. Protams ka pie viņiem mēs vairs neko nepasūtīsim. Ja mēs to zinātu,pirms rēķins tika s.. Lasīt vairāk..(1)
Ziemassvētku trakumā ir pārdevēji, kas spēj saglabāt mieru un būt smaidīgi. Apbrīnojami. Runa iet par rotaļlietu veikala "Lāčuks" Čaka ielā pārdevējiem. Bieži tur iegriežos, pārdevēji laipni sagaida mani vienmēr un uzreiz patīkamāk jūtos. Ziemassvētkiem meklēju dāvanas saviem bērniem un meitiņa pasūtīja monster high lelli. Es no tām lellēm neko nes.. Lasīt vairāk..(1)
Agrāk tur bieži sanāca iegriezties un nevar teikt neviena slikta vārda :D :D :D Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Bite
2020-07-09 17:35:09
No personīgās pieredzes iesaku nekad neslēgt līgumu par pakalpojumu sniegšanu vai ierīču pirkšanu ar šo kompāniju. Pēc 10 gadiem man ir pretīgi. Nerunājot par ..
Aboutyou
2020-07-07 18:46:32
Esmu ļoti apmierināta ar visām precēm, kuras esmu saņēmusi no interneta veikala Aboutyou! Visas preces ir kvalitatīvas! Anete