Spēles un rotaļlietas (4) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
autors: Ieva Vilcāne
» 6 Aprīlis 2018 19:35
1
Ļoti slikta attieksme pret klientu gadījumos, ja būs vēlme atgriezt preci. Uzspiež uz to, ka pircējam ir jāpatur brāķis, draudot ar ilgu ekspertīzi. Naudu atgriezt atsakās. Lasīt vairāk..(0)
autors: Madara
» 17 Augusts 2015 15:21
2
nterneta veikals Tera.lv nesmuki rīkojas,atsūta rēķinu.Kad rēķins ir apmaksāts,tad uz epastu atsūta vēstuli,ka prece uz vietas viņiem nav un ka ta ir jāgaida aptuveni vēl 10 darba dienas. Pabrīdināt mūs par to ka prece nav uz vietas un būs jāgaida,viņi to nedara. Protams ka pie viņiem mēs vairs neko nepasūtīsim. Ja mēs to zinātu,pirms rēķins tika s.. Lasīt vairāk..(1)
Ziemassvētku trakumā ir pārdevēji, kas spēj saglabāt mieru un būt smaidīgi. Apbrīnojami. Runa iet par rotaļlietu veikala "Lāčuks" Čaka ielā pārdevējiem. Bieži tur iegriežos, pārdevēji laipni sagaida mani vienmēr un uzreiz patīkamāk jūtos. Ziemassvētkiem meklēju dāvanas saviem bērniem un meitiņa pasūtīja monster high lelli. Es no tām lellēm neko nes.. Lasīt vairāk..(1)
Agrāk tur bieži sanāca iegriezties un nevar teikt neviena slikta vārda :D :D :D Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Mārītes fotokompanija
2020-09-26 11:15:05
Mums radās neliela aizķeršanās ar Mārītes fotokompaniju, bet visu ļoti veikli, pretimnākoši atrisināja un bildes tiešām skaistas, labas. Paldies Mārītes fotogrā..
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..