Dažādām dzīves situācijām
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Pēc tam, kad 2x atliek pasūtījuma izpildes laiku pilnībā ignorē komunikāciju, nepilda solījumus, nekvalitatīva druka - jānes pārtaisīt, nepieklājīgs kolektīvs, īpaši darbiniece Ilze. Briesmīga attieksme pret pasūtītāju, kriminālas telpas, nemūžam neieteiktu izmantot šo kantori! Anna Lasīt vairāk..(0)
Pēc rekomendācijas griezos šajā uzņēmumā, lai pasūtītu kapu pieminekļus un citas ar to saistītās lietas. Visu jauki pastāstīja, parādīja, ieteica, sarēķināja un arī uzstādīja norunātajā termiņā. Uzstādīšanas dienā vīri darbu paveica negaidītā ātrumā, bet labā kvalitātē - īsti profesionāļi. Priecājos, ka man ieteica tieši šo uzņēmumu, ko pats varu a.. Lasīt vairāk..(0)
Lieliska pieredze sadarbojoties ar šo uzņēmumu - klientam draudzīgas cenas un izcila kvalitāte. Pieejami dažādi apģērbi un drukas veidi, viss notiek ātri un operatīvi, klients noteikti pirmajā vietā! Jānis Lasīt vairāk..(0)
Skaista vieta, super serviss, perfekta attieksme, garšīga virtuve, patīkama atmosfēra. Īpašs paldies saimniecei Evijai un Jānim, kas parūpējās par to, lai iecere izdotos un pasākums noritētu ideāli. P.S. ļoti draudzīgas cenas, iesaku. RoberTTo Lasīt vairāk..(0)
Sveiki ! Gribēju padalīties ar savu pieredzi vienā no latvijas populārajiem iepazīšanās portāliem otrapuse.lv Pirmām kārtām publika tur ir nožēlojami lopi kuriem nav nekādu vērtību, nemaz nerunājot par izglītības vai kultūras līmeni (iet runa par vīriešu dzimuma pārstāvjiem) Iesaku jebkurai sevi cienošai meiteine nereģistrēties otrapuse.lv un tā.. Lasīt vairāk..(1)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Bite
2020-07-09 17:35:09
No personīgās pieredzes iesaku nekad neslēgt līgumu par pakalpojumu sniegšanu vai ierīču pirkšanu ar šo kompāniju. Pēc 10 gadiem man ir pretīgi. Nerunājot par ..
Aboutyou
2020-07-07 18:46:32
Esmu ļoti apmierināta ar visām precēm, kuras esmu saņēmusi no interneta veikala Aboutyou! Visas preces ir kvalitatīvas! Anete