Apbedīšanas pakalpojumi (7) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
Neesmu vietējais, tāpēc šos apbedītājus izvēlējos pēc rekomendācijas "viena tante teica..." un nekļūdījos. Biju pat pārsteigts par to, kā puiši nostrādāja. Nekur un nekad iepriekš, lai arī bērēs būts daudz, neesmu redzējis tik skaisti, teiksim tā, izraktu un noformētu apbedījuma vietu. Pat zemes kaudze blakus bedrei bija smuki noklāta skujām un zie.. Lasīt vairāk..(0)
Ļoti profesionāli un kvalitatīvi strādā, kā arī ir ļoti pretīmnākoši un sirsnīgi. Pilns serviss - izdara visu no A līdz Z un pat ziedus sagatavo, jo ir savs puķu veikals. Lasīt vairāk..(1)
Liels paldies Edenes dārzs-apbēdīšanas biroja(Kārsavā) puišiem, par izcilu darbu. Vienreizēji noformēts/atstrādāts apbēdīšanas pakalpojums. Inese Lasīt vairāk..(0)
Pieņēmēja gibēja, lai maksāju skaidrā naudā jau rīt, pārskaitījums netika akceptēts, grāmatvedei problēmas, un pašam jākārto sociālais pabalsts( bēres), jo savādāk būs mazāka summa(meli!!) Pārejie darbinieki - normāli, peņēmēja izbojāja vis iespaidu. Neiesaku tur vērsties. Ilze Jankovska Lasīt vairāk..(0)
ļoti sirsnīga attieksme. Airita Bušmane Lasīt vairāk..(0)
Vislabākas atmiņas par šī uzņēmuma darbu un darbiniekiem - grūtajā brīdī pēc tuvinieka nāves saņēmām patiesu atbalstu un profesionālu palīdzību. Īpaši paši liels paldies administratorei Ivetai. Angelika Lasīt vairāk..(0)
Visu cieņu jums par pretimnākšanu un operativitāti Vilmāra Rešņa mirstīgo atlieku nogādāšanā Latvijā no tālās Lielbritānijas. Irēna Resne, Dainis Resnis Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Pļaujmašīna AGM mini L-100
2020-08-08 15:53:47
Pļaujmašīna - pilnīgs mēsls. Iebraucot garā zālē, zāli ierauj virs trumuļiem un tad ir jājauc ārā un jātīra. Neiesaku nevienam to krāmu. Ringolds
Ingus Stikuts
2020-08-07 08:26:20
Sveiki! Tauta, neuztveriet šo pseido mežu uzpircēju nopietni! Runā gar un ap labi, bet līdz ko jātiek līdz darbiem , sākas visādas atrunas un nenopietna att..