Pļaujmašīna - pilnīgs mēsls. Iebraucot garā zālē, zāli ierauj virs trumuļiem un tad ir jājauc ārā un jātīra. Neiesaku nevienam to krāmu. Ringolds Lasīt vairāk..(0)
Pēc tam, kad 2x atliek pasūtījuma izpildes laiku pilnībā ignorē komunikāciju, nepilda solījumus, nekvalitatīva druka - jānes pārtaisīt, nepieklājīgs kolektīvs, īpaši darbiniece Ilze. Briesmīga attieksme pret pasūtītāju, kriminālas telpas, nemūžam neieteiktu izmantot šo kantori! Anna Lasīt vairāk..(0)
Pēc rekomendācijas griezos šajā uzņēmumā, lai pasūtītu kapu pieminekļus un citas ar to saistītās lietas. Visu jauki pastāstīja, parādīja, ieteica, sarēķināja un arī uzstādīja norunātajā termiņā. Uzstādīšanas dienā vīri darbu paveica negaidītā ātrumā, bet labā kvalitātē - īsti profesionāļi. Priecājos, ka man ieteica tieši šo uzņēmumu, ko pats varu a.. Lasīt vairāk..(0)
Lieliska pieredze sadarbojoties ar šo uzņēmumu - klientam draudzīgas cenas un izcila kvalitāte. Pieejami dažādi apģērbi un drukas veidi, viss notiek ātri un operatīvi, klients noteikti pirmajā vietā! Jānis Lasīt vairāk..(0)
Sveiki ! Gribēju padalīties ar savu pieredzi vienā no latvijas populārajiem iepazīšanās portāliem otrapuse.lv Pirmām kārtām publika tur ir nožēlojami lopi kuriem nav nekādu vērtību, nemaz nerunājot par izglītības vai kultūras līmeni (iet runa par vīriešu dzimuma pārstāvjiem) Iesaku jebkurai sevi cienošai meiteine nereģistrēties otrapuse.lv un tā.. Lasīt vairāk..(1)
Ieteica man šo sievieti kā izvadītāju. Par cik nepazinu un arī mans izvadāmais tuvinieks ar viņu nebija pazīstami, tad likās, kā nu būs, bet viss bija ļoti labi. Ilga tik lieliski norunāja un arī reāli juta līdzi, ka nemaz vairs nebija šaubu, ka izvēlēts īstais cilvēks. Lai arī šis, kā teikt, bija mums tikai viens darījums, tad šķīrāmies jau kā sen.. Lasīt vairāk..(0)
Katru gadu pērkam Allažu briketes un katru reizi tām samazinās kvalitāte, tās nedeg labi un siltums katru reizi ir vājāks un vājāks. Normunds Lasīt vairāk..(0)
Šis ziedu salons vienmēr ir pirmais, kas man ienāk prātā, ja ir nepieciešams Daugavpilī iegādāties skaistus ziedus: lieliska ziedu izvēle, laipna apkalpošana, interesanti profesionālie ieteikumi, ja ir vēlme pašam izdomāt pušķa dizainu un sastādīt pušķi. Šoreiz bija radusies nepieciešamība ātri pasūtīt ziedus no attāluma, ar piegādi ar kurjeru. Sv.. Lasīt vairāk..(0)
Šo vīru ilgus gadus jau zinu kā īstu sava aroda profesionāli. Pievīlējot atslēgu vai remontējot pulksteni, zinu, ka darbs tiks paveikts pēc iespējas kvalitatīvāk. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..