Pirms ziemassvētkim gribəju izdrukāt bilde, no rīta 7 aizpildīju viņu veidlapas mājad lapā. Tā, ka mājas lapā solītas izdrukas 6-8h laikā, tad nolēmu drošības pēc uzzvanīt un pajautāt vai foto būs šodien vai nē, jo no viņiem biju saņēmis tikai auto apstiprinājumu, ka pasūtījums pieņemts. Telefonā atbildēja, ka bildes būšot tikai pēc ziemassvētkiem... Lasīt vairāk..(0)
Pēc personiskās pieredzes varu ieteikt Pēteri kā lielisku profesionāli savā jomā. Lasīt vairāk..(0)
Fotostudija „Laiks foto“ ir laba vieta, kur izklaidēties un pavadīt savu brīvo laiku ar draugiem, iemūžināt brīnišķīgus mirkļus. Tur ir plašs inventāra klāsts ar kuru katra bilde kļūs īpaša. Kā arī fotostudija ir aprīkota ar jaunākajām tehnoloģijām. Noteikti iesaku jauniešiem un ģimenēm kā arī citiem interesentiem. Lasīt vairāk..(0)
Tā nu sanāca, ka mūs pagodināja ar vedēju titulu kāzās. Par cik ļoti biju vīlusies savu kāzu bildēs, ļoti rūpīgi piemeklēju fotogrāfu jaunajam pārim! Inga bija lieliska! TIK interesantas bildes!!! Visiem iesaku! :) Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Expresspasts
2020-06-26 14:58:28
Самое ужасное обслуживание! Посылку жду уже 2 недели, ДВЕ!!! Каждый день звоню с вопросом - когда уже наконец получу посылку, каждый день слышу один и тот же от..
Aboutyou
2020-06-22 10:02:42
Esmu ļoti apmierināta ar visām precēm, kuras esmu saņēmusi no interneta veikala Aboutyou! Visas preces ir kvalitatīvas! Anete