Ar ģimeni bijām Aizputē kafejnīcā Piparmētra.Ļoti garšīgi, superīgas porcijas, jauka apkalpošana un brīnišķīgas cenas. Paldies, veiksmi ! Sandra Lasīt vairāk..(0)
Profesionāla attieksme Lido Ğertrūdē no Jāņa Kronberga, kad ņēmu pusdienas līdzņemšanai. Annija Lasīt vairāk..(0)
Biju tur pasūtījis bēru mielastu. Par cik neesmu vietējais, tad neko nezināju par šo vietu. No sākuma likās mazliet šaubīgi, jo kafejnīca atrodas rūpniecības rajonā (pat iela saucas Rūpniecības) un apkārtne ir tāda, kāda jau var būt tādā vietā, taču manas šaubas pagaisa, kad ielūkojos iekšā. Telpas ļoti mājīgas un viss mielasts izdevās lielisks. Ga.. Lasīt vairāk..(0)
Vakardien, 2015. gada 12. augustā, bijām tur paēst salātus. Salāti bija neēdami, jo bija apkaltuši un pilnīgi noteikti nebija svaigi. Mani tā saucamie Grieķu salāti sastāvēja no apkaltušiem Ķīnas kāposta kaceniem, pāris apkaltušām Ledus salātu lapām, pāris mīkstām un apkaltušām tomātu šķēlēm un sakaltušām (brūnām) redīsu šķēlēm. Visus šos gardumus.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Rūdolfs Būmanis
» 27 Jūlijs 2015 16:50
1
Ķip garšīgi, bet pusisi ar ieveidotajiem matiem super apkalpo. Lasīt vairāk..(0)
Pēc brīža, kad mēs jau bijām saņēmuši ēdienkartes pagāja stunda, joprojām gaidam ēdienu. Pagājusi tiesām vairāk, nekā stunda. Joprojām gaidam. :| Eduards Lasīt vairāk..(0)
Reti leju žulti internetā, bet šoreiz mani burtiski izaicināja. Lūdzu, saprotiet mani pareizi - patīkami pārsteidza garšīgais ēdiens un omulīgais interjers, kas reti ir sastopams šāda veida ēstuvēs (lasīt: degvielas uzpildes stacijās), bet, diemžēl, bija jāiziet cauri "uzbraucienu" un pārpratumu jūrai, lai to visu varētu arī izbaudīt. Bijām inter.. Lasīt vairāk..(0)
Sanāca ieturēt pusdienas diezgan tuvu esošajā, bet vēl neapmeklētā pirms kāda laiciņa darbu sākušajā viesu namā - viesnīcā - kafejnīcā. Atrodas pašā Aknīstes - Daugavpils ceļa malā Aknīstē, līdz ar ko grūti nepamanīt, garām braucot. Jāsaka, ka vispirms jau no ārpuses šis viesu nams piesaista uzmanību ar savu jauno, skaisto ēku. Arī iekšpusē viss ie.. Lasīt vairāk..(0)
Vakarā, braucot cauri Līvāniem gribējās nesteidzīgi pavakariņot kādā zolīdā kafejnīcā. Tā bija īstā vieta - patīkama gaisotne, interjers un ļoti garšīgs ēdiens. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Vision express optikas centrs, Daug..
2021-04-21 10:50:42
Gaidiju ārpus veikala uz ielas, kad drīkstēs ienākt. Ienacu. Uzsāku izvēlēties brilles, taču pēc apmēram 10 minutēm rupja pārdevēja mani izdzina, argumentējot a..
Xnet
2021-04-15 09:59:35
Labdien! Vēlētos padalīties ar pieredzi, par veikala Xnet nekompetenci orientācijā uz klienta vēlmēm. Tika nolemts iegādāties preci ar cerību to iegūt līdz ko..