Bijām pasūtījuši izbraukuma galdus. Ēdiens bija ļoti garšīgs, viss skaisti noformēts un vispār viss bija kā nākas. Šim uzņēmumam ir arī vairākas kafejnīcas Jēkabpilī un Kūku pagastā, kur arī var doties garšīgi paēst. Lasīt vairāk..(0)
Sveiki. Vēlos paslavēt Gaļas namu kā tādu - var gardi paēst, tiešām gardi. Gribētu akcntēt Gaļas nama svinību zāli - plaša, kopta, gaiša. Esmu tajā svinējis mācību gada beigšanu un jubileju. Šīs svinības vēl joprojām atceros uz pozitīvas nots. Lasīt vairāk..(0)
Jēkabpilī ēdināšanas uzņemumā Garšu galerija pasūtijām 3 uzkodu plates. Par pasūtijumu tika pieprasīta summa Ls35. Pati nevarēju aizbraukt pakaļ pasūtijumam (to izdarīja mani kolēģi. un kā jau vīrieši īpašu vērību tam nepievērsa), tāpēc liels bija mans izbrīns to saņemot iecerētā pasākuma laikā. Tās bija 3 necila izskata paplātes ar apšaubāmas kval.. Lasīt vairāk..(1)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Bite
2020-07-09 17:35:09
No personīgās pieredzes iesaku nekad neslēgt līgumu par pakalpojumu sniegšanu vai ierīču pirkšanu ar šo kompāniju. Pēc 10 gadiem man ir pretīgi. Nerunājot par ..
Aboutyou
2020-07-07 18:46:32
Esmu ļoti apmierināta ar visām precēm, kuras esmu saņēmusi no interneta veikala Aboutyou! Visas preces ir kvalitatīvas! Anete