Bijām pasūtījuši izbraukuma galdus. Ēdiens bija ļoti garšīgs, viss skaisti noformēts un vispār viss bija kā nākas. Šim uzņēmumam ir arī vairākas kafejnīcas Jēkabpilī un Kūku pagastā, kur arī var doties garšīgi paēst. Lasīt vairāk..(0)
Sveiki. Vēlos paslavēt Gaļas namu kā tādu - var gardi paēst, tiešām gardi. Gribētu akcntēt Gaļas nama svinību zāli - plaša, kopta, gaiša. Esmu tajā svinējis mācību gada beigšanu un jubileju. Šīs svinības vēl joprojām atceros uz pozitīvas nots. Lasīt vairāk..(0)
Jēkabpilī ēdināšanas uzņemumā Garšu galerija pasūtijām 3 uzkodu plates. Par pasūtijumu tika pieprasīta summa Ls35. Pati nevarēju aizbraukt pakaļ pasūtijumam (to izdarīja mani kolēģi. un kā jau vīrieši īpašu vērību tam nepievērsa), tāpēc liels bija mans izbrīns to saņemot iecerētā pasākuma laikā. Tās bija 3 necila izskata paplātes ar apšaubāmas kval.. Lasīt vairāk..(1)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..