autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 29 Septembris 2016 16:10
1
Katru dienu pirmēs darba iegriežos, vienmēr gardi, cenas adekvātas, garšīga kafija. Super,paldies Jums! :) Agnese Lasīt vairāk..(0)
Paldies čilli pica Origo oficiantiem.. Ļoti pozitīvi, atsaucīgi , laipna attieksme.. Patīkami šeit iegriezties .. Jūsu Kliente Justine Lasīt vairāk..(1)
autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 17 Aprīlis 2014 12:09
1
Nekad to neesmu darījusi, bet nu šoreiz sirds ir pilna. Piektdien, zvanījām uz Lauvas Nams un vaicājām, vai ir iespēja pasūtīt pusdienas uz sestdienas 12:00 14 cilvēkiem. Mums teica - jā, tikai zvaniet sestdien no rīta, jo katru dienu mainās ēdienkarte. Sestdienas rītā ap 9 ēdienkarte Internetā bija vecā, tāpēc veidojām pasūtījumu no pastāvīgās ēdi.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Edgars Līcis
» 6 Februāris 2014 14:28
1
Sevišķais picu ēdājs ikdienā neesmu, taču gadījās "iemaldīties" Rīgā, Ziepniekkalna ielas Rimi. Doma bija nedaudz remdēt izsalkumu ar gandrīz vienalga ko, taču nobaudīt sanāca ļoti garšīgas picas. Īpaši man patika veģetārā, kuras mīkla bija kaut kas līdzīgs karašai. Lasīt vairāk..(0)
Picu Darbnīca ikvienam piedāvā sātīgas un bagātīgas picas par labu cenu. Picas tiek gatavotas klientu acu priekšā, un klienti picas saņem tieši no krāsns – vēl karstas un kūpošas. Turklāt profesionālie un draudzīgie picu meistari ļauj klientam arī pašam noteikt savas picas saturu. Picu Darbnīca pirmo reizi durvis vēra 2010.gada 8.augustā, piedāvā.. Lasīt vairāk..(0)
Kad esmu Rīgā, ļoti bieži braucu pusdienot tieši uz turieni. Patīk ēdienu kvalitāte, daudzveidība, dizains un autentiskums, kas simbolizē tieši latviešu kultūru. Ja grib ar mūsu kultūru iepazīstināt kādu ārzemnieku, tad šī noteikti ir tā vieta, ko parādīt tieši ēdināšanas ziņā. Arī par automašīnas novietošanu tur ir padomāts. Dzirdēju, ka Lido sai.. Lasīt vairāk..(0)
Gardas picas katra gaumei un vēlmēm. Ērti, ka iespējama samērā ātra un izdevīga piegāde. Un protams liels prieks, ka "Itālis" ir Jēkabpils picērija, nevis kāda picēriju tīkla filiāle. Atbalstam savējos ! Un labu apetīti Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..