Lielisks restorāns "Parks" pašā Jelgavas centrā - ļoti garšīgi ēdieni, patīkama apkalpošana, labas cenas. Skaists interjers un ļoti ērti krēsli. Paļaujoties uz atsauksmēm internetā, tika rīkotas kristības un visi palika ļoti apmierināti. Noteikti tur iegriezīsimies vēl! Iveta Lasīt vairāk..(0)
Vēlos pateikt paldies pārdevējam vārdā Margus(ja nemaldos). Tie*ām jauka apkalpošana, lai gan tikai pie kas, bet tas deva vienu pozitīvu devu. Abi ar draugu ēdām 12.02. Uzslavējiet viņu no manis!:) Sabīne Lasīt vairāk..(0)
Pēc laba koncerta apmeklējuma gribējam pavakariņot Vecrīgā. Restorāns bija pilns, vietu nebija, domājām, ka tas ir labs rādītājs. Iekārtojums interesants, Iekšālaidējs un apkalpojošais personāls tautiskos tērpos. Patīkami... Pasūtījām ēdienu. Zupas atnesa diezgan ātri, aptuveni pēc divdesmit minūtēm. Skābu kāpostu zupa - pliekana, bez garšas, b.. Lasīt vairāk..(0)
Vadājot savus ārzemju viesus pa Vecrīgu bijām iegriezušies šajā restorānā ieturēt nesteidzīgu maltīti. Gan paši, gan mūsu viesi palika apmierināti, jo apkalpošana jauka un ēdiens garšīgs, ar savu, kā teikt "odziņu". Bija iespēja nobaudīt arī dažādus māju sierus, kādus nevar nopirkt lielveikalos. Arī interjers tur likās visai interesants, it īpaši l.. Lasīt vairāk..(0)
Lai arī nosaukums garš, šie iestādījumi ir viss vienā. Vienā vakarā grāmbraucot bijām iebraukuši tur ieturēt vakariņas. Lai arī ēdiens bija laiciņu jāuzgaida, tomēr nebijām vīlušies, jo gaisotne tur bija ļoti patīkama un maltīte garda. Varēja redzēt, ka tur notiek arī ballītes, jo ir pat neliela skatuvīte ar deju laukumu. Ļoti laba vieta, lai neste.. Lasīt vairāk..(0)
Apkalpošana ļoti lēna, viesmīļi strādā gausi. Rēķins jāgaida ilgi un atlikums vēl ilgāk. Tā nav ieta, kur es vēl kādreiz iešu pusdienās. Lasīt vairāk..(0)
autors: Leo Znotiņš
» 11 Jūnijs 2013 13:27
1
Lieliska vieta kur satikties motobraucējiem neatkarīgi no tā ar kādu moci brauc. Lieliska atmosfēra, garšīgi Inta Bekera gatavoti ēdieni, Tērvetes alus un smaidīgas bārmenes! Lasīt vairāk..(0)
Jauks restorāniņš (pieejams arī Jēkabpilī), kur reizi mēnesī var ieēst ļoti neveselīgu, bet garšīgu burgerīti un kartupelīti. Un, ja jums vēl ir atlaižu kuponiņi... :) Chuise Lasīt vairāk..(0)
Esmu tur vairākas reizes bijis. Patīk laipnā apkalpošana un daudzveidīgais ēdienu klāsts, kā arī iespēja izmēģināt citu tautu ēdienus. Pēdējo reizi, kad biju, pat brīvu vietu sākumā nebija. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Expresspasts
2020-06-26 14:58:28
Самое ужасное обслуживание! Посылку жду уже 2 недели, ДВЕ!!! Каждый день звоню с вопросом - когда уже наконец получу посылку, каждый день слышу один и тот же от..
Aboutyou
2020-06-22 10:02:42
Esmu ļoti apmierināta ar visām precēm, kuras esmu saņēmusi no interneta veikala Aboutyou! Visas preces ir kvalitatīvas! Anete