Datori un biroja tehnika (6) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
autors: Gints
» 29 Janvāris 2018 11:30
1
Vēlētos pateikties TL datortehnikas darbiniekiem par lielisko servisu. Salaboja portatīvo datoru (matrices nomaiņa), pāris minūšu laikā par lielisku cenu. CIti servisi prasīja pat 3x lielāku maksu skaidrojot, ka viss ir nobrucis un jāsūta detaļas no ārzemēm (Lietuvas utt.). Patika šis serviss: ātri, izdevīgi, visu izskaidroja un kvalitātīvs darbs.. Lasīt vairāk..(1)
autors: Natalija
» 1 Aprīlis 2017 19:19
1
Отдали планшет на диагностику. Студенты не все проблемы сами нашли, пришлось намекнуть, что надо ещё и батарею проверить. За ремонт оплатил 80€, через 3 дня после ремонта планшет опять сломался, обещали вернуть деньги и не вернули. Менеджер Дмитрий бросал трубку и хамил. Lasīt vairāk..(0)
autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 29 Oktobris 2016 15:39
2
Aiznesu iztīrīt savu portatīvo,pēc dažām stundām bija gatavs.Izskatījās kā jauns.Super!!! Juris Lasīt vairāk..(0)
autors: TavsTetis
» 15 Februāris 2015 00:15
1
Pirms kāda laika manam brālim personālais dators atdeva galus. Konstatēju, ka pie vainas ir cietais disks. Radās lieliska ideja, brālim tuvojās dzimšanas diena un kā dāvanu es varētu viņam pasniegt salabotu datoru. Tā kā tajā brīdi pašam īsti nebija laiks meklēties internetveikalos un , kur nu vēl zagt operētājsistēmu, nolēmu uzticēt šo šķietami vi.. Lasīt vairāk..(0)
Labs serviss, ātra reaģēšana uz problēmu, zinoši speciālisti... Iesaku ja nepieciešams kvalitatīvs un ātrs datoru remonts. Lietotajs Lasīt vairāk..(0)
autors:
» 27 Aprīlis 2013 13:10
1
Laboju šeit drukas iekārtas jau vairākus gadus. No savas pieredzes zinu, ka šai firmai var uzticēties, saimnieks Valērijs ir profesionālis savā jomā. Vienmēr printera remontdarbi ir paveikti laikā un kvalitatīvi, pat sarežģītākie remonti ir izdevušies. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Mārītes fotokompanija
2020-09-26 11:15:05
Mums radās neliela aizķeršanās ar Mārītes fotokompaniju, bet visu ļoti veikli, pretimnākoši atrisināja un bildes tiešām skaistas, labas. Paldies Mārītes fotogrā..
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..