Telefoni, rācijas, GPS (9) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
autors: Valdis
» 17 Oktobris 2020 10:34
1
Šā gada 25. septembrī pasūtīju internetveikalā www.korbotex.lv mobilo telefonu par 491 eiro, pārskaitīju naudu, pēc 10 dienām zvanīju preces nav un nezinot kad atvedīs, tad es pieprasīju lai atgriež naudu, gaidu vel jo projām. Nākamais solis griezīšos patērētāju tiesību aizsardzības centrā ar iesniegumu. Lasīt vairāk..(0)
13.janvāra ielas tunelī, SIA "Texmobile" ir zem katras kritikas! Cilvēks ir pircis 2x mob.lel., bet abas reizes riktīgs brāķis!!! Bet nav kauna aizvainot un apvainot pircēju, ka viņš ir vainīgs pats!!! Spekulantu, ir ļoti daudz, bet tik nekaunīgi - nav redzēti!!!! darels Lasīt vairāk..(0)
Mainīju ekrāna moduli iPhone 5s, patīkams serviss, visu izdarīja ātri un labi, pie reizes iztīrīja mikrofonu bez papildus maksas. Man patika, iesaku arī jums. Jeļena Ivanova Lasīt vairāk..(0)
autors: KRISTINA Jestromskīte
» 16 Janvāris 2017 20:19
1
Nopirku jaunu telefonu 19. 09. 2016, kurš pēc diviem mēnešiem, vienkārši pārstāja funkcionēt. Telefonu nodevu garantijas remontā 21.11.2016. Pēc apmērām divām nedēļām saņēmām zvanu, ka telefonam ir korozija, un pie vainas esmu pati, prasot 60 euro avansa iemaksu, ko arī nedēļas laikā veicām, sia "Baltic Data" veikalā, Liepājā. no tās dienas viņi mu.. Lasīt vairāk..(0)
Paldies https://www.zauers.lv/ darbiniekiem, puišiem! Lai arī neesmu viņu klients, taču par tālruni un tā īpatnībām nevilcinoties sniedza konsultāciju un padomus pretstatā operatoriem, kuri sūta no vienas vietas uz citu. Noprotams, ka darbinieki lieliski pārzina savu arodu, atrodas savā vietā. Paldies jums, puiši! Un lasītājiem - atbalstīsim savējo.. Lasīt vairāk..(0)
MTTC Latvija Šis, tā saucamais telefonu garantijas serviss - ir nevis garantijas, bet pret garantijas servis... Viņu galvenais uzdevums ir atrast iemeslu, lai atteiktu garantiju.. Viņus pilnīgi neinteresē, kāda ir telefona problēma. Kā man atbildēja šīs kompānijas darbinieks - ja jūsu telefons ir kādreiz nokritis, neatkarīgi vai tas ir kaut mazāka.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 27 Septembris 2015 11:01
1
Šim servisam noteikti varat uzticēties. Viss droši, skaidri noteikumi un super ātra darba izpilde. Jāatzīmē arī komunikācija. Liels paldies par palīdzību!Ketija Lasīt vairāk..(0)
autors: Kārlis
» 17 Aprīlis 2015 15:41
1
1
Nopirku Tur mobilo sev, savai sievai, abi esam apmierināti! Kvalitatīva prece, labs serviss, ja būs vajadzīgs telefons – pirkšu to Evelatus veikalā, visiem iesaku! Un kādas Jums ir atsauksmes par šo kompāniju! Lasīt vairāk..(2)
Pēdējā gada laikā 3 reizes esmu bijis Trodeks telefonu servisā Mūkusalas 46, Rīgā. Patīkami pārsteidz apkalpošana. Zinoši un laipni pieņēmēji, kad vajadzēja, saņēmu arī servisa maiņas telefonu, ko lietot, kamēr manu telefonu laboja. Līdz šim bijuši tikai garanttijas remonti, kas ne reizi nav atteikti. Lasīt vairāk..(1)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Xnet
2021-04-15 09:59:35
Labdien! Vēlētos padalīties ar pieredzi, par veikala Xnet nekompetenci orientācijā uz klienta vēlmēm. Tika nolemts iegādāties preci ar cerību to iegūt līdz ko..
Manuālais terapeits, Dziednieks Bru..
2021-04-15 09:58:55
Vēlos pateikt paldies manuālajam terapeitam un dziedniekam Bruno Pavlovičam par palīdzību un dziedināšanu saistībā ar muguras sāpēm, kas traucēja normālai ikdie..