Avīzes, žurnāli, grāmatas
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Stāsti par mīlestības svinēšanu. Fantastiska grāmata tiem, kas vēlas precēties, gan tiem, kas to principā ignorē. Idejas kā nosvinēt šo īpašo brīdi atklātas personiskos stāstos un vēl izcilākās fotogrāfijās. Ja līdz šim bijāt skeptisks kāzu rīkošanas sakarā, tad izsšķirstot šo grāmatu Jūs noteikti mainīsiet savas domas. Neparastas kāzas, neparas.. Lasīt vairāk..(0)
Par cik man interesē šur tur pabraukāt vai pastaigāt, reizēm iegriežos šajā veikalā. Man patīk tā plašais karšu piedāvājums no visas, jeb gandrīz visas pasaules. Savā rajonā izmantoju viņu pašu labi izstrādātās kartes, kur var redzēt katru lauku māju un sīkākos celiņus, bet tikko iegādājos arī jaunāko Eiropas autoceļu atlantu. Lai kādas būtu naviga.. Lasīt vairāk..(0)
Vērtības, kuras no savas dzimtas iepriekšējām paaudzēm mantojis akadēmiķis Jānis Stradiņš, nav manta un nauda. Tām ir cits svars, un tās nevar zaudēt. Tās neskar laiks un rūsa. Tām ir dvēseles un sirds atmiņa, un tās ir stiprais pamats, uz kura Jānis Stradiņš veidojis savu mūža gājumu. Tā grāmatas ievadā saka tās autore Līga Blaua. Grāmata ir Lat.. Lasīt vairāk..(0)
Šī ir neparastā veidā uzrakstīta grāmata par dzīvi, karu, holakaustu un cilvēkiem, kas ir dzīvo šajā laikā.Grāmatas saturu jums stāsta Nāve. Tiem, kuri spēj novērtēt grāmatu ne tikai izklaidei, šī grāmata ir atradums. Par spīti sāpēm tā ir slavas dziesma dzīvei. Emocionāls pārdzīvojums garantēts. Dzīvot ir vērts, pat ja dažkārt sāp. Lasīt vairāk..(0)
VIEGLI. Laikam ne velti Ziedoņa fonds saucas Viegli, jo manuprāt tāda arī ir šī grāmata. Te redzams vēl viens Ziedonis, tik pazīstams un dažāds. Lasīju un smaidīju un dzīve bija tik vienkārša un saprotama. Laimīgie, kas piedzīvojuši jaukos brīžus Murjāņos kopā ar Ziedoni. Gaišās fotogrāfijas ir vēl viens pluss šai grāmatai, jo ļauj ielūkoties Zied.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Xnet
2021-04-15 09:59:35
Labdien! Vēlētos padalīties ar pieredzi, par veikala Xnet nekompetenci orientācijā uz klienta vēlmēm. Tika nolemts iegādāties preci ar cerību to iegūt līdz ko..
Manuālais terapeits, Dziednieks Bru..
2021-04-15 09:58:55
Vēlos pateikt paldies manuālajam terapeitam un dziedniekam Bruno Pavlovičam par palīdzību un dziedināšanu saistībā ar muguras sāpēm, kas traucēja normālai ikdie..