Bibliotēkas, lasītavas (9) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
Vērtības, kuras no savas dzimtas iepriekšējām paaudzēm mantojis akadēmiķis Jānis Stradiņš, nav manta un nauda. Tām ir cits svars, un tās nevar zaudēt. Tās neskar laiks un rūsa. Tām ir dvēseles un sirds atmiņa, un tās ir stiprais pamats, uz kura Jānis Stradiņš veidojis savu mūža gājumu. Tā grāmatas ievadā saka tās autore Līga Blaua. Grāmata ir Lat.. Lasīt vairāk..(0)
Šī ir neparastā veidā uzrakstīta grāmata par dzīvi, karu, holakaustu un cilvēkiem, kas ir dzīvo šajā laikā.Grāmatas saturu jums stāsta Nāve. Tiem, kuri spēj novērtēt grāmatu ne tikai izklaidei, šī grāmata ir atradums. Par spīti sāpēm tā ir slavas dziesma dzīvei. Emocionāls pārdzīvojums garantēts. Dzīvot ir vērts, pat ja dažkārt sāp. Lasīt vairāk..(0)
VIEGLI. Laikam ne velti Ziedoņa fonds saucas Viegli, jo manuprāt tāda arī ir šī grāmata. Te redzams vēl viens Ziedonis, tik pazīstams un dažāds. Lasīju un smaidīju un dzīve bija tik vienkārša un saprotama. Laimīgie, kas piedzīvojuši jaukos brīžus Murjāņos kopā ar Ziedoni. Gaišās fotogrāfijas ir vēl viens pluss šai grāmatai, jo ļauj ielūkoties Zied.. Lasīt vairāk..(0)
Cik interesantas ir cilvēku dzīves! Bet tās aprakstīt tā, lai neielūkotos par dziļu, bet tai pašā laikā saistītu, prot L.Blaua. Pieskāriens cilvēka dzīvei ar šarmu un sirds gudrību. Izlasiet un arī jūs ar acs kaktiņu varēsiet ielūkoties dzīvēs, kas darījušas tik raibu šo zemi , kurā mēs dzīvojam. Izrādās, ka dzīve dažādos gadsimtos bijusi vienlīdz.. Lasīt vairāk..(0)
Sen tika daudzināta šī grāmata par Daugavas senleju, nu aplūkoju to vaigā.Tagad saprotu, kāpēc ļaudis, kas redzējuši Daugavu pirms senlejas appludināšanas, skumst par zaudēto ainavu. Apkopotās fotogrāfijas runā spēcīgāk par vārdiem. Tehnikas progresam ceļā nestāsies, tomēr varēja būt arī citādi. Māra Svīre grāmatas ievadvārdos saka: "Šī grāmata .. Lasīt vairāk..(1)
Iesaku izlasīt jauno Imanta un Rimanta Ziedoņu grāmatu"Leišmalīte" Vietas ,kur pats esi pabijisun tagad vēro Ziedoņu acīm iegūst papildus vērtību un ir izjūtamas no jauna.Taču pats labākais ir tas ,ka gribas doties apceļot Latviju un apskatīt šīs Ziedoņa aprakstītās vietas.Sāku plānot maršrutu!!!!!! Latvija tiešām ir skaista! Lasīt vairāk..(0)
Šo Valda Valtera grāmatu iesaku izlasīt visiem, kas kaut ko vēlās sasniegt sportā un ne tikai, kā arī uzzināt V.Valtera ceļu līdz augsto sasniegumu virsotnēm. Grāmatā atainotas Valda laikabiedru liecības un pašu atziņas, kas ir pamācošas un motivējošas. Interesanta grāmata, kas viegli lasās. Lasīt vairāk..(2)
Beidzot žurnāls iznāk arī latviešu valodā.Februāra numurā stāsts par nakts dārziem visā pasaulē ar brīnišķīgām fotogrāfijām,kaut tūlīt kravā koferus un brauc.Fantastika!Iesaku citiem palasīt un kaut vai aplūkot fotogrāfijas. Lasīt vairāk..(0)
Iznākusi fantastika ideju grāmata Aijako Brodeka "Papīra plastika" Oriģinālas idejas pārsteigumiem.Idejas var pasmelties pedagogi savam darbam un visi tie ,kas prot novērtēt jauno.Krāsaini attēli,darbu veikšana aprakstīta soli pa solim.Apskatot grāmatu uzreiz niezēja pirksti pamēģināt izveidot telpisko zirnekli vai pavasarīgu taureni no papīra strē.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Bestsecret
2021-04-30 16:55:43
Nu jau vairāk kā 3 mēnešus iepērkos vācu apģērbu, apavu un aksesuāru internetveikalā Bestsecret. Ļoti bieži, gandrīz katru nedēļas nogali piegāde pirkumiem virs..
Amsver Krasta
2021-04-30 14:49:42
Ļoti nekvalitatīvs serviss. Ielika pārkingus, bet bamperi un apšuvumu salika atpakaļ ļoti nekvalitatīvi. Artis