Citas vietas un iespējas (2) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
Stāsti par mīlestības svinēšanu. Fantastiska grāmata tiem, kas vēlas precēties, gan tiem, kas to principā ignorē. Idejas kā nosvinēt šo īpašo brīdi atklātas personiskos stāstos un vēl izcilākās fotogrāfijās. Ja līdz šim bijāt skeptisks kāzu rīkošanas sakarā, tad izsšķirstot šo grāmatu Jūs noteikti mainīsiet savas domas. Neparastas kāzas, neparas.. Lasīt vairāk..(0)
Par cik man interesē šur tur pabraukāt vai pastaigāt, reizēm iegriežos šajā veikalā. Man patīk tā plašais karšu piedāvājums no visas, jeb gandrīz visas pasaules. Savā rajonā izmantoju viņu pašu labi izstrādātās kartes, kur var redzēt katru lauku māju un sīkākos celiņus, bet tikko iegādājos arī jaunāko Eiropas autoceļu atlantu. Lai kādas būtu naviga.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..