Citas vietas un iespējas (2) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
Stāsti par mīlestības svinēšanu. Fantastiska grāmata tiem, kas vēlas precēties, gan tiem, kas to principā ignorē. Idejas kā nosvinēt šo īpašo brīdi atklātas personiskos stāstos un vēl izcilākās fotogrāfijās. Ja līdz šim bijāt skeptisks kāzu rīkošanas sakarā, tad izsšķirstot šo grāmatu Jūs noteikti mainīsiet savas domas. Neparastas kāzas, neparas.. Lasīt vairāk..(0)
Par cik man interesē šur tur pabraukāt vai pastaigāt, reizēm iegriežos šajā veikalā. Man patīk tā plašais karšu piedāvājums no visas, jeb gandrīz visas pasaules. Savā rajonā izmantoju viņu pašu labi izstrādātās kartes, kur var redzēt katru lauku māju un sīkākos celiņus, bet tikko iegādājos arī jaunāko Eiropas autoceļu atlantu. Lai kādas būtu naviga.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Mārītes fotokompanija
2020-09-26 11:15:05
Mums radās neliela aizķeršanās ar Mārītes fotokompaniju, bet visu ļoti veikli, pretimnākoši atrisināja un bildes tiešām skaistas, labas. Paldies Mārītes fotogrā..
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..