Laikraksti un žurnāli (7) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
Jaunajā maija numurā aktuāls raksts par lauksaimniecībā izmantojamo ķimikāliju ietekmi uz mūsu planētu.Tuvojas aktīva lauksaimniecības sezona,varbūt vērts izlasīt un padomāt.Jādomā ne tikai par šodienu ,bet arī par to kā dzīvosim rīt. Vēl interesants raksts par dzīves ilgumu.Fotogrāfijas ar simtgadniekiem visā pasaulē ir ļoti efektīgas. LASI UN D.. Lasīt vairāk..(0)
Šonedēļ mani aizskāra raksts par hokejista Kārļa Skrastiņa ģimenes naudas dalīšanas peripētijām.Par šo cilvēku uzrakstītas grāmatas,Latvija lepojas ar viņu,bet žurnālā lasot iznāk ,ka viņa vienīgā nozīme šai dzīvē ir viņa lielā nauda. Varbūt aiz cieņas pret šo cilvēku, to tomēr varētu nedrukāt.Ģimenes kašķus atstāt ģimenes ziņā,ja citādi nevar. Lasīt vairāk..(1)
Manuprāt, labākais sporta izdevums Latvijā. Ļoti simpatizē šajā izdevumā strādājošo sporta apskatnieku rakstīšanas stils. Īpaši iesaku palasīt Jāņa Matuļa (hokeja guru) rakstus un intervijas. Chuise Lasīt vairāk..(0)
Ietver sevī dažadu jaunāko informāciju un paskaidrojumus par dažādām interesantām lietām, kuras agrāk nezināji. Pirms laiciņa bija abonaments un gadu un bija interesanti lasīt katru žurnālu. Šo tiešām iesaku jauniešiem lasīt. Lasīt vairāk..(0)
autors: Ieva Vīksna
» 11 Aprīlis 2013 21:20
2
Šo avīzi manā ģimenē abonē jau ilgu laiku un lasa gan vecāki, gan vecvecāki, gan es. Un lasīt ir tā vērts - viss izklāstīts gan saprotami, gan interesanti un raksti arī ir saistoši. Šī avīze un tās pielikumi (žurnāls 'Sestdiena', kultūras apskats 'Izklaide','Biznesa Diena' ) no citām avīzēm atšķiras ar savu rubriku 'Tikai Dienā' un plaši izvērsto .. Lasīt vairāk..(1)
Jēkabpilī parādījies jauns bezmaksas žurnāls VĒRTĪGS.Aktuāla informācija,labs noformējums.Cerams tikai ,ka tas nav pirmsvēlēšanu kampaņas sastāvdaļa un tas nepazudīs no pastkastītēm jau jūlijā.Dzīvosim redzēsim! Lasīt vairāk..(0)
Neskatoties uz to ,ka neesmu biznesa cilvēks ar interesi lasu šo žurnālu.Lieliski stāsti par Latvijas uzņēmīgiem cilvēkiem,iedvesmojies un dari.Jaunajā aprīļa numurā par tiem ,kam vēl nav 30,bet kuri sevi ir apliecinājuši pietiekami skaļi.Lasīju un priecājos ,ka ne visi gudrie prāti ir aizbraukuši. Izlasiet ,tas palīdz uztvert pasauli pozitīvāk. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
amanti.lv
2021-03-01 09:00:03
Majas lapa nav konfigurēta lai atstāt komentārus pasūtījumam. Uzrakstīju komentāru gravējuma lauka - viņi to iegravēja!!! Es biju šokā! Uz telefonzvaniem neatbi..
Capital
2021-03-01 08:59:00
Ar nožēlu vēlos izcelt, ka Capital uzskata, ka piedalīties video karšu piedāvājuma straujajā kritumā ir adekvāta komercprakse un, ka prasīt no patērētājiem trīs..