Izcils darbs no webprojekts.lv komandas, ļoti atsaucīgs uzņēmums. Kā arī strādājot ilgāk veic visus nepieciešamos uzlabojumus. Iesaku Juris Vanags Lasīt vairāk..(0)
autors: Laura Irbeniece
» 17 Aprīlis 2014 12:27
1
1
Pirms diviem gadiem nopirku pie Jums apple macbook pro 13' '. Datoru pirku apmēram uz 100 ls atlaidi kā ziemassvētku akciju..Bet kopsumma priekš datora, vnlg nav tā mazākā nauda.. pirms 3 nedēļām pēkšņi dators vnk vairs neslēdzās iekšā, padomāju mazums vai..aiznesu uz xlservisu, kur paziņoja, ka datorā ir ielikta neorģinālā mātes plate un citas .. Lasīt vairāk..(2)
autors: Jašma
» 25 Marts 2013 19:12
1
Jēkabpilī ir ļoti labs datorspeciālists - atrodams internetā ar nosaukumu Andrunet. Jebkuru datora remontu, pārinstalāciju utt. veic ātri, ar vislielāko atbildības sajūtu un par ļoti pieņemamām cenām. Iesaku visiem!!! Lasīt vairāk..(0)
Veidojot savu mājaslapu, iepazinos ar Kasparu no IDS grupa, ar kuru salīgām par lapas izveidi. Esmu ļoti apmierināts ar sadarbību, tāpēc vēlos šo džeku ieteikt arī citiem. Tas ir cilvēks, kurš tur doto vārdu, izceļas ar milzīgām darbaspējām un iesaka labākos risinājumus. Arī samaksas apjoms un noteikumi bija ļoti sakarīgi. Lasīt vairāk..(1)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..