Bija problēmas ar mājas lapu, atradu šo uzņēmumu, visu atrisināja. Arī cena bija ļoti draudzīga. Santa Mieze Lasīt vairāk..(0)
Ar interneta portālu Sūdzības lv nav iespējams komunicēt. Viņi neatbild uz maniem jautājumiem un lūgumiem. Par manu uzņēmumu Rūtas apartamenti 06.06.17. kāds ''labvēlis'' bija parūpējies ielikt ļoti apmelojošu apsūdzību. Šī persona sūdzības lv portālā piereģistrējusies tajā pašā dienā. Pēc tam iesniegtajai sūdzībai sekojošie tāda paša apmelojošie .. Lasīt vairāk..(1)
Marketus veidotā mājas lapa bija pavirša, neatbilstoša vajadzībām, turklāt nefunkcionāla. Darbu viņi neveic ar atdevi, naudu gan vēlas saņemt. Ne tā profesija laikam izvēlēta. Neiesaku izmantot Marketus dizaina pakalpojumus, ja jums ir svarīga kvalitāte. Latvijā ir atrodami arī profesionāli dizaineri un uzņēmumi, kuri pratīs izveidot pieklā.. Lasīt vairāk..(0)
autors:
» 2 Maijs 2013 20:42
1
Jauns, interesants portāls, ar radošu pieeju mūsdienu procesiem, kas pēta un analizē mūsdienu interneta komunikācijas tendences. Lasīt vairāk..(0)
Vadošais sporta portāls Latvijā, diezgan ātri (ar retiem gadījumiem) pienāk jaunākās ziņas par lielākajiem sporta notikumiem Latvijā un pasaulē. Pozitīvi, ka ir iespēja vērot pašmāju dažādas meistarsacīkstes dažādos sporta veidos. Izskatās, ka sportacentrs ir ar tendenci aug un palikt arvien labākiem un labākiem. Pielikums SA+ pieejams par saprātīg.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Rudīte
» 5 Aprīlis 2013 15:09
1
Šodien biju uz tikšanos ar portāla nekropole.lv veidotāju Aivaru Borovkovu.Par šo portālu biju dzirdējusi pa ausu galam,bet nu man radās patiesa interese par informāciju ,kas atrodama portālā.Tiem ,kas interesējas par vēsturi un īpaši par cilvēkiem( ne tikai slavenībām)portāls ir īsta zelta bedre.Apmeklējiet,ir to vērts. Pats Borovkova kungs šarma.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Bestsecret
2021-04-30 16:55:43
Nu jau vairāk kā 3 mēnešus iepērkos vācu apģērbu, apavu un aksesuāru internetveikalā Bestsecret. Ļoti bieži, gandrīz katru nedēļas nogali piegāde pirkumiem virs..
Amsver Krasta
2021-04-30 14:49:42
Ļoti nekvalitatīvs serviss. Ielika pārkingus, bet bamperi un apšuvumu salika atpakaļ ļoti nekvalitatīvi. Artis