Mobilo sakaru operatori (7) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
No personīgās pieredzes iesaku nekad neslēgt līgumu par pakalpojumu sniegšanu vai ierīču pirkšanu ar šo kompāniju. Pēc 10 gadiem man ir pretīgi. Nerunājot par to, ka pakalpojuma maksa tika pec jebkāda brīdinājuma izmainīta, nerunājot par to, ka tiek piestādīti rēkini pat jau izpirktu ierīci, krunos ir tas, ka man ir jāmaksā par nesaņemtiem pakalpo.. Lasīt vairāk..(0)
Tātad ļoti nepatika bites apkalpošana un serviss. Pārreģistreju nummuru uz savu vārdu un pieslēdzu tarifa plānu "Piektdiena" par kuru konsultante man paskaidroja, ka tarifa plāns tiks pieslēgts no 01.11.2014 kā arī līgums uz mans vārda būs pieslēgts no 31.10.2014. Šodien, 10.11.2014 man atnāk iszzina, ka pieejamie 100mb tika iztērēti. Zvanot uz kli.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 21 Septembris 2014 19:25
1
Labdien! Ļoti vēlos izteikt savu neapmierinātību ar jūsu uzņēmumu!!! Pirmkārt, paši zvanījāt un piedāvājāt savu internetu, neviens jums neuzbāzās. Otrkārt, sasolījāt visādus labumus - sakarā ar to, ka 2 nedēļas var izmēģināt i-netu par velti, tad vēl dāvanā 30 eur, kas atbilst gandrīz divu mēnešu rēķinu apmakai, var teikt, ka 2,5 mēnešus interne.. Lasīt vairāk..(0)
Bija nelielas problēmas ar internetu, sazinājos ar Bites darbiniekiem. Brīnišķīga attieksme pret klientu! Tiešām varu tikai uzslavēt Bites servisu! Arta Lasīt vairāk..(0)
Jau 6 mēnešus lietoju Bites mobilo internetu datoram un esmu ļoti pārsteigta! Visi iepriekš izmēģinātie mobilie interneta sniedzēji (LMT un TELE2) nesniedza vēlamo rezultātu - augstas cenas, bet internets lēns. Varu teikt tikai to labāko! Paldies Bitei! Maija Lasīt vairāk..(0)
autors: Ingūna Helviga
» 26 Marts 2013 20:12
3
Jau 13 gadu izmantoju TELE2 pakalpojumus. Un nekad nav radusies ne vēlme, ne vajadzība pāriet pie cita operatora :) Pēdējos gados īpaši laba kvalitāte - sakari, tarifi, pozitīva attieksme pret klientiem u.c. Lasīt vairāk..(1)
Esmu LMT klients jau daudzus gadus. Laikā, kad citi operatori piedāvāja lētākus tarifus, es vēl nepārgāju pie tiem un to nenožēloju, jo tagad izmantoju tarifu Brīvība, kas manā situācijā ir visizdevīgākais. Vienmēr esmu turējies pie šī operatora tāpēc, ka tam ir vislabākais tīkla pārklājums (bieži esmu vietās, kur citi operatori neķer) un visstabil.. Lasīt vairāk..(2)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..