Pašklaik, dzīvojot Jelgavā, lietoju Baltcom pakalpojumus. Pagājušā gada decembrī jau esošajai televīzijas kanālu pakai pievienoju vēl vienu tematisko paku (vairā populārzinātnisko kanālu), kas pēc Baltcom noteikumiem nozīmē, ka atkal tiek pārslēgts līgums. Pat ja šos pakalpojumus esmu lietojusi pirms tam, mans līguma termiņš atkal ir divi gadi. Tas.. Lasīt vairāk..(1)
Pēdējos gados internets bija pilns ar negatīvām atsauksmēm par Viasat klientu apkalpošanu. Kad pašm bija radusies nepieciešamība griezties pie klientu apkalpotājiem, es jau biju morāli sagatavojies uz "nežēlīgu cīņu". Un man par pārsteigumu, saskaros ar labāko servisu, kādu jebkad biju saņemis Latvijā. Biju patīkami pārsteigts. Kā vēlāk paskaidr.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..