Pašklaik, dzīvojot Jelgavā, lietoju Baltcom pakalpojumus. Pagājušā gada decembrī jau esošajai televīzijas kanālu pakai pievienoju vēl vienu tematisko paku (vairā populārzinātnisko kanālu), kas pēc Baltcom noteikumiem nozīmē, ka atkal tiek pārslēgts līgums. Pat ja šos pakalpojumus esmu lietojusi pirms tam, mans līguma termiņš atkal ir divi gadi. Tas.. Lasīt vairāk..(1)
Pēdējos gados internets bija pilns ar negatīvām atsauksmēm par Viasat klientu apkalpošanu. Kad pašm bija radusies nepieciešamība griezties pie klientu apkalpotājiem, es jau biju morāli sagatavojies uz "nežēlīgu cīņu". Un man par pārsteigumu, saskaros ar labāko servisu, kādu jebkad biju saņemis Latvijā. Biju patīkami pārsteigts. Kā vēlāk paskaidr.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Mārītes fotokompanija
2020-09-26 11:15:05
Mums radās neliela aizķeršanās ar Mārītes fotokompaniju, bet visu ļoti veikli, pretimnākoši atrisināja un bildes tiešām skaistas, labas. Paldies Mārītes fotogrā..
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..