Superīga frizētava! Neskatoties uz vecmodīgo izkārtojumu, esmu sajūsmā! Var redzēt ka cenšās! Un tas viss pa 10€. Paldies superīgajai vīriešu nodaļas frizierei Iļjanai! Mareks Vilisters Lasīt vairāk..(0)
Pēc savas rindas sagaidīšanas vīriešu zālē meistare atsakās apkalpot,jo nemākot nogriezt ezīti..īso,taisno,(площадку)(Viņiem tas laikam "prezidents" saucas,jeb pusbokss).Lūdz griezties pie vecākās meistares,kura arī atsaka,jo esot aizņemta un vispār iesaka iepriekš pierakstīties,lai ko tik sarežģītu nogrieztu.Līdz šim vismaz 10 gadus esmu tikai tur.. Lasīt vairāk..(0)
Nopirku kuponu matu taisnoshanai ar keratiinu un diemzjeel tikai veelaak atradu daudz suudziibu par sho salonu.Bet kad ierados uz pierakstu administratore bija ljoti laipna un pat piedavaja kafiju,nodomaaju ka laikam nav nemaz tik traki kaa bija rakstiits sudziibaas ;)Viss bija labi liidz briidim kad pajautaaju meisterei lai parada man produkciju a.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Agnese Vasiļjeva
» 22 Februāris 2014 22:54
1
Paldies foršajai Laurai par skaistu matu griezumu manam dēlam! Bijām tur pirmo reizi un neesam vīlušies. Frizierīte strādāja rūpīgi un bērns pacietīgi (un nopietni :D) sēdēja visu laiku. Vienīgais par ko varētu vecāki piekasīties, ir tikai dažas tehniskas nianses, piemēram, krēsls, kurā sēž bērns - tam varēja būt drusku savādāks tas konstrukcijas .. Lasīt vairāk..(0)
Profesionāla, pieredzējusi, atsaucīga, uzticama un sirsnīga friziere-meistare! No saknēm līdz matu galiņiem var uzticēties profesionālim savā jomā!!!!! kā ikdienā, tā arī svētkos! Lasīt vairāk..(0)
Laba frizētava, pati eju pie frizieres Kristīnas, kura strādā profesionāli un rūpīgi. Nav nekādu pretenziju, laipna apkalpošana, jauka vieta, noteikti iesaku aiziet! Amanda Lasīt vairāk..(0)
Esmu šīs frizieres ilggadējs klients. Vienkārši patīk tas, kā viņa griež matus, kā arī jaukā attieksme pret klientiem. Lasīt vairāk..(0)
salīdzinoši lētas cenas un profesionāli darbinieki, kas izpatiks jūsu vēlmēm par vēlamo rezultātu. Pati veidoju šeit frizūras ballītēm un citiem saviesīgiem pasākumiem. Esmu sajūsmā!! ;) Sandija Lasīt vairāk..(0)
Sveiki. Es vēlētos ieteikt apmeklējumam frizētvu "Duets", uz kuru dodos, jo tur ir draudzīga atmosfēra un nepiespiesta gaisotne. Laika gaitā vairākas reizes esmu pārliecinājies par meistaru darba prasmi. Tā ir vienīgā frizētava, uz kuru es dodos, jo citas alternatīvas man gluži vienkārši nav nepieciešamas. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Xnet
2021-04-15 09:59:35
Labdien! Vēlētos padalīties ar pieredzi, par veikala Xnet nekompetenci orientācijā uz klienta vēlmēm. Tika nolemts iegādāties preci ar cerību to iegūt līdz ko..
Manuālais terapeits, Dziednieks Bru..
2021-04-15 09:58:55
Vēlos pateikt paldies manuālajam terapeitam un dziedniekam Bruno Pavlovičam par palīdzību un dziedināšanu saistībā ar muguras sāpēm, kas traucēja normālai ikdie..