autors: Anna Petkēviča
» 17 Oktobris 2019 11:46
1
Esmu bijusi uz vairākām masāžām, bet masierīte Ausma Boķe ir vienīgā, pēc kuras masāža ir devusi labumu. Viņas rokas ir brīnum rokas. Izdziedēs jebkuru! Ļoti jauka un pozitīva! Masierīte ar stāžu! Lasīt vairāk..(0)
Lieliska vieta. Biju pirms tam bijusi neskaitāmos salonos, bet visos, kaut kas nav līdz galam apmierinājis. Nesen tīri intereses pēc iegāju šajā. Te par mani tiešām parīpējās - procedūras augstākajā līmenī, draudzīgas, profesionālas meitenes. Gaidot arī patīkama un cenas mirstīgajiem pa kabatais. Iesaku, Te var par viņiem bik vairāk uzzināt: htt.. Lasīt vairāk..(1)
autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 30 Aprīlis 2013 18:54
1
Ja uz šo salonu eju atkārtoti, jau tas nozīmē, ka te ir labi gan no profesionalitātes, gan attieksmes, gan cenu ziņā. Manas favorītprocedūras ir sejas pie Natālijas un sports uz PowerPlate, treneri (visi) ir fantastiski. Dace Lasīt vairāk..(0)
Jaukas, profesionālas sava amata meistares: friziere Evija un kosmetologe Anna. Plānoju arī izbaudīt masāžu pie Innas. Lasīt vairāk..(0)
Plašs pakalpojumu klāsts, ļoti patīkama apkalpošana, kvalitatīvas konsultācijas. Man ļoti patīk, pēc apmeklējuma jūtos enerģijas un patīkamu emociju pilna. Labprāt iesaku citiem. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Skaistie skatu aģentūra
2020-07-14 23:36:38
Liels paldies par ekskursiju uz Nemunas deltu. Teicami organizēta un interesanti apskates objekti! Raimonda
Bite
2020-07-09 17:35:09
No personīgās pieredzes iesaku nekad neslēgt līgumu par pakalpojumu sniegšanu vai ierīču pirkšanu ar šo kompāniju. Pēc 10 gadiem man ir pretīgi. Nerunājot par ..