Šis ir vienīgais parfimērijas veikals Latvijā, kurā iegriežos. Jo ir patīkami atnākt pie pārdevējām,(precīzi man ir divas top pārdevējas šajā veikalā_Laima un Guna) kuras ir ļoti zinošas, vienmēr smaidīgas un atstāj pozitīvu, patīkamu iespaidu vēl krietnu laiku pēc tam, kad esi iznācis no veikala. Līga Lasīt vairāk..(0)
autors: Irina
» 12 Februāris 2015 22:43
1
1) Ierodoties personīgi veikalā vienmēr (neatkarība no pārdevejiem) ir ļoti labs serviss un ir pieejāmās visadas konsultācijas par produktiem! 2) Bieži notiek atlaides, bet neskatoties uz to cenas ir ļoti adekvātas! 3) Neskatoties uz to ka centrā dažu produktu parasti nav uz vietas, apmaksājot pirkumu ir pieejāma bezmaksas piegāde no veikala kurš.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Mārītes fotokompanija
2020-09-26 11:15:05
Mums radās neliela aizķeršanās ar Mārītes fotokompaniju, bet visu ļoti veikli, pretimnākoši atrisināja un bildes tiešām skaistas, labas. Paldies Mārītes fotogrā..
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..