Šis ir vienīgais parfimērijas veikals Latvijā, kurā iegriežos. Jo ir patīkami atnākt pie pārdevējām,(precīzi man ir divas top pārdevējas šajā veikalā_Laima un Guna) kuras ir ļoti zinošas, vienmēr smaidīgas un atstāj pozitīvu, patīkamu iespaidu vēl krietnu laiku pēc tam, kad esi iznācis no veikala. Līga Lasīt vairāk..(0)
autors: Irina
» 12 Februāris 2015 22:43
1
1) Ierodoties personīgi veikalā vienmēr (neatkarība no pārdevejiem) ir ļoti labs serviss un ir pieejāmās visadas konsultācijas par produktiem! 2) Bieži notiek atlaides, bet neskatoties uz to cenas ir ļoti adekvātas! 3) Neskatoties uz to ka centrā dažu produktu parasti nav uz vietas, apmaksājot pirkumu ir pieejāma bezmaksas piegāde no veikala kurš.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..