Sporta pasākumi
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Pirms pieteicos, laiku šaubījos, jo domāju, ka tas vairāk paredzēts slodzes pieradušiem sportistiem, bet gala rezultātā izrādījās, ka šis ir lielisks pasākums pat ģimenei ar bērniem. Kad pieteicos, domāju, ka būs tāda vienkārša pabraukāšanās ar nedaudzu kontrolpunktu atrašanu, taču biju pārsteigts par šī pasākuma augsti profesionālo līmeni. Viss bi.. Lasīt vairāk..(4)
Prasmīgi noorganizētas sacensības velomīļiem pašā Lietuvas pierobežā. Jāatzīst, tik tehniski grūti izbraucamu trasi negaidīju, bet kopējo pozitīvo iespaidu par pasākumu tas nemazina. Cerams nākamgad būs atkal un tad izdosies veikt pilnu distanci! Paldies organizatoriem, Juris Brakovskis un viņa komanda bija pacentusies! Lasīt vairāk..(0)
Paskatījos vairākas šo svētku daļas. Visvairāk patika lidmašīnu paraugdemonstrējumi virs pilsētas, kā arī grandiozais svētku salūts uz tilta pār Daugavu. Bija vēl gan rallijs, gan ātrumlaivas, gan paraplāni, ko varēja skatīties. Cik jau nu es to saprotu, tad manuprāt organizācija un vēlme cilvēkiem pasniegt visu to labāko bija augstā līmenī. Arī ci.. Lasīt vairāk..(0)
2013. gada 17. augustā Viesītē "Pilsētas" mototrasē norisināsies Latvijas Alternatīvās motokrosa asociācijas rīkotais kārtējais sacensību posms. Paldies vietējiem motosporta entuziastiem un atbalstītājiem, kuri turpina rīkot un popularizēt motokrosa sacensības Sēlijā. Lasīt vairāk..(0)
23.04. plskt. 20:00 Jēkabpils Sporta namā notiks Latvijas kausa izcīņa telpu futbolā pusfināls: Ošukalns (Jēkabpils) - LDZ Cargo (Daugavpils) Chuise Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Vision express optikas centrs, Daug..
2021-04-21 10:50:42
Gaidiju ārpus veikala uz ielas, kad drīkstēs ienākt. Ienacu. Uzsāku izvēlēties brilles, taču pēc apmēram 10 minutēm rupja pārdevēja mani izdzina, argumentējot a..
Xnet
2021-04-15 09:59:35
Labdien! Vēlētos padalīties ar pieredzi, par veikala Xnet nekompetenci orientācijā uz klienta vēlmēm. Tika nolemts iegādāties preci ar cerību to iegūt līdz ko..