Sporta preces un piederumi
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Tautas slēpojumā ''Apkārt Alaukstam'' lielais sponsors un atbalstītājs ''Sportland'' dalībniekiem izdalīja kuponu ''60% atlaide visiem ziemas apģērbiem un apaviem''. Tas šķita patīkams bonuss, kuru tuvākajā laikā gribējām izmantot, bet...Kā izrādās, šobrīd visos veikalos pilnā sparā jebkuram pircējam ir pieejama akcija ''60 % visiem.....'' Tātad- r.. Lasīt vairāk..(0)
autors:
» 20 Aprīlis 2013 23:29
1
Velosipēdu pirku tieši pie Jāņa Ozola. Tāpat arī citus loriņus, kas saistīti ar velolietām. Ir bijusi bēdīga pieredze ar citiem veloveikaliem, tāpēc uzticos šim čalim. Tāpat kā to dara mans labs draugs jau padsmit gadus. Rekomendēju citiem. Lasīt vairāk..(0)
Pats esmu tur pircis apavus. Plašs apavu izvēles klāsts kā arī to kvalitāte - lieliska. Priecē saprotošie pārdevēji, kas palīdzēs izvēlēties labāko. Jau laiciņu atpakaļ pirktie apavi vēl šodien kā jauni. Iesaku Lasīt vairāk..(0)
Brubeck - visideālākā no visām izmēģinātajām sejas maskām. Lieliski piemērota ātri slēpojot lielā aukstumā, pat ja ir iesnas vai klepus! Lasīt vairāk..(0)
autors:
» 14 Aprīlis 2013 01:09
1
Šeit tiešām strādā kompetenti pārdevēji, gan no mārketinga, gan no sportiskā viedokļa. Preci iesaka tiešām vispiemērotāko konkrētajai vajadzībai. Cenas ir atbilstošas kvalitātei, nav mazas, bet iegādātās mantas kalpo joprojām labi. Par attieksmi pret klientu varu teikt tikai vislabākos vārdus. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
amanti.lv
2021-03-01 09:00:03
Majas lapa nav konfigurēta lai atstāt komentārus pasūtījumam. Uzrakstīju komentāru gravējuma lauka - viņi to iegravēja!!! Es biju šokā! Uz telefonzvaniem neatbi..
Capital
2021-03-01 08:59:00
Ar nožēlu vēlos izcelt, ka Capital uzskata, ka piedalīties video karšu piedāvājuma straujajā kritumā ir adekvāta komercprakse un, ka prasīt no patērētājiem trīs..