autors: Dace
» 25 Jūnijs 2013 17:28
1
Paldies - VEF sporta kluba peldbaseina trenerim Arnim - ļoti pacietīgi un plānveidīgi iemācīja man peldēt. Ņemot vērā, ka no ūdens man bija bail, treneris iedrošināja, nesteidzināja un nedzina stresā, ja kaut ko vēl nepratu vai nobijos - katrā nodarbībā uzdevumus deva sarežģītākus, kā rezultātā, tagad jau peldu patstāvīgi un gūstu prieku, atrodoti.. Lasīt vairāk..(0)
Ilggadējs taekwon-do entuziasts, kuram tā ir sirdslieta un arī dzīvesveids. Palīdz apgūt šīs cīņas mākslas principus visu vecumu interesentiem. Lasīt vairāk..(0)
autors:
» 20 Aprīlis 2013 23:40
1
Lielisks treneris un motivators. Atrod pareizo pieeju treniņu procesam gan jaunajiem censoņiem, gan senioriem. Sporta kluba "Apolons " patrons. Lasīt vairāk..(0)
Jauns, talantīgs, saprotošs, profesionāls treneris! Lielisks treneris, kurš ir pilns ar iniciatīvu strādāt. Treniniņi ir daudzveidīgi, daudzpusīgi un interesanti. Pie viņa lieliski var iemācīties spēlēt volejbolu. Prieks trenēties pie šāda trenera. :) Lasīt vairāk..(0)
Viņš man palīdzēja apgūt volejbola iemaņas. Arī ļoti saprotošs volejbola treneris. Lasīt vairāk..(0)
Ja ir vēlme uzturēt sevi formā un sagatavoties vasaras sezonai, iesaku apmeklēt trenažieru zāli "Efekts", kur jums dos norādījumus zinoša trenere Solvita. Lasīt vairāk..(0)
Vēlos pateikt lielu paldies Guntim Grigalim- JSC volejbola trenerim. kurš mani trenēja vairāk kā piecus gadus. Pa šo laiku esmu tiešām labi apguvis volejbola spēlēšanas prasmes un varu turpināt volejbolu spelēt tālāk. Lasīt vairāk..(0)
Es vēlētos uzteikt Salas peldbaseina peldēšanas treneri Jolantu Gruguli par savu iniciatīvu un ieguldītos darbu mazo un lielo peldētāju ieinteresēšanai peldēt! Liels prieks ir sadarboties un trenēties pie tādas treneres, kura vienmēr atbalsta un ir pozitīva! Lasīt vairāk..(0)
Daina Poriete ir trenere, kas iedvesmo sportiskām aktivitātēm. Šajā gadījuma – aerobikas treniņiem. Uz katru nodarbību dodos ar smaidu sejā un esmu priecīga, ka ir šāda iespēja Jēkabpils Bērnu un Jauniešu centrā. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..