Aksesuāru tirdzniecība (4) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
Ideāla apkalpošana.ļooti patika.Un manā gadījumā centās tā lai prece tiek ātri piegādāta,par ko biju sajūsmā.Tik tiešām jau nākamā dienā no rīta bija klāt. Pārdevējs bija ļooti laipns un saprotošs. :) Dana Lasīt vairāk..(0)
Pasūtot riepas, ņem priekšapmaksu- pēc trīs nedēļām nav nekādas reakcijas un uz meiliem neatbild. Dažreiz izdodas sazvanīt, bet pārsvarā neceļ, vai izslēdz telefonu, kad atbild sola atdot naudu atpakaļ, bet nekas nenotiek no dienas uz dienu. Edijs Lasīt vairāk..(0)
SIA ''Repsale'' lielisks sadarbības partneris mana autocentra apkalpošanā, mazgāšanas līdzekļu, autoķīmijas un autokrāsu nodrošināšanā. Augsta līmeņa serviss. Prieks sadarboties ar nozares profesionāļiem! Tiešām iesaku kolēģiem! Andris Bērziņš Lasīt vairāk..(0)
Pēc čoma ieteikuma biju iegriezies šajā veikalā, lai šo to iegādātu - konkrēti - oriģinālos paklājiņus vecākām automašīnām. Biju pārsteigts, cik plašs ir dažādu aksesuāru klāsts šajā veikalā - paklāji, lukturi, dugas, aizsargi u.tml. piederumi. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Circle K, ADB Gjensidige, AZ Eksper..
2020-09-17 19:05:37
Šī sūdzība konkrēti ir par trīs uzņēmumiem: Circle K, ADB Gjensidige Latvija un AZ Eksperts. Lieta tāda, ka 6.augustā iebraucu Circle K Iļģuciems automazgātavā..
Wolt, Ezītis miglā
2020-09-17 19:03:38
Combination of Ezitis migla and Wolt doesn't work properly! Restaurant Ezitis migla refuses their fault, but Wolt is positioning themselves as just intermediary..