autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 13 Februāris 2019 20:35
1
Paldies, kvalitatīvs darbs un jauka attieksme! Agita Lasīt vairāk..(0)
Labdien! Citāts no zl.lv infolapas par minēto uzņēmumu: "Elektrodzinēju, elektromotoru, starteru, startera, ģeneratoru, ģeneratora remonts." Šodien tika aizvests uz remontu elektro motorītis no Renault hidroelektro stūres pastiprinātāja. Pretī neņēma ar atbildi - mēs strādājam tikai ar starteriem un ģeneratoriem. Uzņēmums maldina klientus inform.. Lasīt vairāk..(0)
Esmu tik priecīga! Parasti visi meistari ir īgni,neko pat nepaskaidro,bet šeit tieši pretēji-puisis pats sāka stāstīt kādas problēmas ir vēl jānovērš,bet to neuzspieda(kā citos servisos-izdara un tad liek masāt par mistiskiem darbiem). Servis gan nav vizuāli glīts,bet pat vīrs bij apmierināts ar paveikto,tātad servisa darba kvalitāte tiešām laba. S.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 1 Septembris 2015 17:54
1
Slikti izdarija remontu. Menesi mekleja salauztas detalas. Pec meneša atrada autorizeta servisa par 5 euro (vajag 10), un tikai pec tam piedava atrast analogus (es to prasijis no paša sakuma). Wh Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..
Circle K, ADB Gjensidige, AZ Eksper..
2020-09-17 19:05:37
Šī sūdzība konkrēti ir par trīs uzņēmumiem: Circle K, ADB Gjensidige Latvija un AZ Eksperts. Lieta tāda, ka 6.augustā iebraucu Circle K Iļģuciems automazgātavā..