autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 13 Februāris 2019 20:35
1
Paldies, kvalitatīvs darbs un jauka attieksme! Agita Lasīt vairāk..(0)
Labdien! Citāts no zl.lv infolapas par minēto uzņēmumu: "Elektrodzinēju, elektromotoru, starteru, startera, ģeneratoru, ģeneratora remonts." Šodien tika aizvests uz remontu elektro motorītis no Renault hidroelektro stūres pastiprinātāja. Pretī neņēma ar atbildi - mēs strādājam tikai ar starteriem un ģeneratoriem. Uzņēmums maldina klientus inform.. Lasīt vairāk..(0)
Esmu tik priecīga! Parasti visi meistari ir īgni,neko pat nepaskaidro,bet šeit tieši pretēji-puisis pats sāka stāstīt kādas problēmas ir vēl jānovērš,bet to neuzspieda(kā citos servisos-izdara un tad liek masāt par mistiskiem darbiem). Servis gan nav vizuāli glīts,bet pat vīrs bij apmierināts ar paveikto,tātad servisa darba kvalitāte tiešām laba. S.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 1 Septembris 2015 17:54
1
Slikti izdarija remontu. Menesi mekleja salauztas detalas. Pec meneša atrada autorizeta servisa par 5 euro (vajag 10), un tikai pec tam piedava atrast analogus (es to prasijis no paša sakuma). Wh Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Jauns sludinājumu portāls Sludinaju..
2020-12-05 14:16:39
Labdien! Šodien uzdūros uz jauna un vēl neredzēta sludinājumu portāla https://www.sludinajumix.lv kas mani patīkami pārsteidza, jo palasot šī sludinājuma portā..
Evelina MK
2020-12-04 23:09:05
Negodīga firma. Neiesaku!!! ..