autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 6 Septembris 2016 15:48
2
Nekaada zinjaa neskaitiet shim krapnieku kantorim naudu.Neuzkerieties uz shiim daudzsoloshajaam reklaamaam.Shovakar ari mans meers bija pilns.Treshaa mashiina ,par kuru samaksaju naudu ,8 eur10 un 8.50,pretiim sanjemot praktiski neko ,tikai automashinas rupniicas komplektaciju,pirmas registacijas datus un videejo degvielas pateerinju.Johaidii , es.. Lasīt vairāk..(0)
Biju abas savas mašīnas aizdzinis veikt šo apstrādi. Domāju, ka ir to vērts, jo šī viela, ar kuru tiek apstrādāts, tiešām salien visās spraugās un izveido taukainu kārtiņu, kuru tik viegli vairs nost nedabūt, kas arī ir vajadzīgs, lai savu posta darbu neturpinātu rūsa. Patīkami bija arī sadarboties ar šīs vietas saimnieku Mārtiņu. Labs darbs un god.. Lasīt vairāk..(0)
Biju aizvedis saremontēt vecā Audi A6 Recaro tipa sēdekli, jeb pāršūt atsevišķas daļas, jo vietām jau bija caurumi. Guntis savu darbu izdarīja godam - esmu apmierināts. Smuki un kvalitatīvi sataisīja. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Vision express optikas centrs, Daug..
2021-04-21 10:50:42
Gaidiju ārpus veikala uz ielas, kad drīkstēs ienākt. Ienacu. Uzsāku izvēlēties brilles, taču pēc apmēram 10 minutēm rupja pārdevēja mani izdzina, argumentējot a..
Xnet
2021-04-15 09:59:35
Labdien! Vēlētos padalīties ar pieredzi, par veikala Xnet nekompetenci orientācijā uz klienta vēlmēm. Tika nolemts iegādāties preci ar cerību to iegūt līdz ko..