autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 6 Septembris 2016 15:48
2
Nekaada zinjaa neskaitiet shim krapnieku kantorim naudu.Neuzkerieties uz shiim daudzsoloshajaam reklaamaam.Shovakar ari mans meers bija pilns.Treshaa mashiina ,par kuru samaksaju naudu ,8 eur10 un 8.50,pretiim sanjemot praktiski neko ,tikai automashinas rupniicas komplektaciju,pirmas registacijas datus un videejo degvielas pateerinju.Johaidii , es.. Lasīt vairāk..(0)
Biju abas savas mašīnas aizdzinis veikt šo apstrādi. Domāju, ka ir to vērts, jo šī viela, ar kuru tiek apstrādāts, tiešām salien visās spraugās un izveido taukainu kārtiņu, kuru tik viegli vairs nost nedabūt, kas arī ir vajadzīgs, lai savu posta darbu neturpinātu rūsa. Patīkami bija arī sadarboties ar šīs vietas saimnieku Mārtiņu. Labs darbs un god.. Lasīt vairāk..(0)
Biju aizvedis saremontēt vecā Audi A6 Recaro tipa sēdekli, jeb pāršūt atsevišķas daļas, jo vietām jau bija caurumi. Guntis savu darbu izdarīja godam - esmu apmierināts. Smuki un kvalitatīvi sataisīja. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..
Circle K, ADB Gjensidige, AZ Eksper..
2020-09-17 19:05:37
Šī sūdzība konkrēti ir par trīs uzņēmumiem: Circle K, ADB Gjensidige Latvija un AZ Eksperts. Lieta tāda, ka 6.augustā iebraucu Circle K Iļģuciems automazgātavā..