Lietoto auto tirgotāji (5) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
Auto tirdzniecība miera ielā 4A,Jelgava. Vislabākie vārdi gan par šo firmu gan komandu kas tur strādā. Puiši ļoti atsaucīgi,izpalīdzīgi arī pēc auto iegādes ,ja ir kādi jautājumi. Dzirdot cik daudz negatīvu gadījumi šodien ir ar auto iegādi, tad šis uzņēmums pierāda pretējo,uzņēmumam rūp klients,uzņēmums palīdz risināt jautājumus arī pēc auto iegād.. Lasīt vairāk..(2)
autors: Lietotajs3
» 25 Jūlijs 2017 10:53
1
Nerekomendēju nevienam sasieties ar šo krāpnieku kantori. Vairāk kā pusgadu atpakaļ pirku no šiem lietotas rokas bremzes troses! Atsūta man ar plaķenēm uz pusēm pārkniebtas troses, kas saprotams nav izmantojamas nekādā veidā. Uzslavas pelnījis netikai tas āksts, kas pilnīgā po*ujā to izdarījis bet arī šrota virsaitis, kas vairāk kā pusgadu sola m.. Lasīt vairāk..(0)
Norunāju, ka apskatīšu mašīnu un aizbrauksim uz autoservisu uz diagnostiku kuru norunātajā laikā rezervēju. Pienāca norunātā diena, zvanu īpašniekam, šis atceļ mašīnas apskati, jo neesot uz vietas, nu ok mēdz gadīties ka ir steidzami citi plāni, norunājām citu datumu kurā aizbraukšu un aizvedīsim auto pārbaudīt, ko konkrēti paprasīju pa telefonu k.. Lasīt vairāk..(0)
Esmu ļoi apmierināts ar viņu darbu, automašīnu piegādāja ļoti ātri un bez aizķeršanās. Auto ļoti labs un braucu laimīgs! Iesaku. Ronalds Lasīt vairāk..(0)
Iesaku šo džeku tiem, kas vēlās pēc pasūtījuma iegādāties labu vai vismaz normālu automašīnu no Vācijas. Biju klāt vairākos darījumos un redzēju, kā viņš strādā - nopietni un godīgi. Arī pieredze, zināšanas un klientu skaits šajā jomā ir vērā ņemami. Cik zinu, caur Mārtiņu no Vācijas var atgādāt arī citu tehniku un pat jaunas automašīnas no salona. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..